Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 330
17. červenec 2018 Vlasy

Žehličky na vlasy

cabelo liso segredo salao mulher chapinha prancha

Žehličkou na vlasy můžete vytvořit rovný uhlazený vzhled, ale také krásný vlnitý účes. Víme, že někdy je opravdu těžké vybrat tu nejlepší žehličku na vlasy z tak široké nabídky, která je na trhu.
Před výběrem žehličky na vlasy je nejdříve nutné si ujasnit, k jakému účelu ji chcete používat, zda chcete vlasy žehličkou pouze rovnat nebo i natáčet. Model žehličky by se měl také odvíjet od vašeho typu vlasů. Při výběru si dejte pozor hlavně na volbu povrchu destiček, jejich velikost a tvar.

Dle čeho vybrat?


• Materiál povrchu

Moderní žehličky na vlasy mají povrch keramický, mramorový, sklokeramický, teflonový či turmalínový, jež jsou shodně považovány za kvalitní.


• Velikost žehlící plochy

Ta záleží čistě na Vás. Roli hraje, zda vlasy častěji rovnáte (budete potřebovat větší plochu), anebo naopak natáčíte (stačí menší plocha).

• Teplota žehlení

Některé přístroje používají i teplotu 200 °C, to je ovšem zcela zbytečné. Obecně totiž stačí daleko nižší teploty a navíc velké horko může vlasy poškodit.

GHD GOLD SERIES MAXI
Nic nezáří tak jako zlato! Proto značka ghd vytvořila zcela novou řadu žehliček, jejichž žehlící plochy jsou vyvedeny právě v tomto oslnivém odstínu. Nová maxi žehlička je speciálně vyrobena pro husté vlasy. Široké žehlící plochy okamžitě zkrotí i ty nejsilnější a nejdelší vlny nebo Afro vlasy a vmžiku je promění na hladké lokny či smyslné vlny.

                                                maxistyler7 400x400     maxi t11 400x400

BIO IONIC GOLDPRO SMOOTHING & STYLING IRON
Luxusní ionizační žehlička z řady GoldPro vyniká použitou technologií, výkonem a zlatým designem. Žehlící plochy obsahují 24k zlato, které zajistí rovnoměrné rozložení tepla, čímž minimalizuje riziko tepelného poškození vlasu. Keramický minerální komplex vlasy hydratuje, vyživuje a dodává jim lesk.

bio ionic goldpro smoothing styling iron 1.5 400x400

GHD PLATINUM
Elegantní kráska v bílém provedení - limitovaná kolekce žehličky ghd Platinum Black, která narovná a uhladí každý typ vlasů. Tento černý styler od ghd opět vyniká nad ostatními žehličkami díky technologii TRI-ZONE garantuje optimální teplotu pro rychlejší styling a tedy menší množství tepla pronikajícího do vlasů, se třemi okamžitě reagující senzory v každé žehlicí ploše, které udržují konstantní optimální teplotu pro žehlení – 185°C. Styling za použití méně tepla účinněji vyhlazuje a uzavírá vlasové folikuly a vytváří tak nepřekonatelný lesk. Žehlení vlasů při konstantní teplotě o optimální hodnotě 185°C si účinně poradí i s nejproblematičtějšími vlasy. 

                                     ghd platinum white 400x400 ghd platinum white1 400x400platinum white t18 400x400