Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
2. květen 2017 Vlasy

Začněte s ochranou Vašich vlasů před sluncem již dnes!

Vysušené vlasy bez lesku a života, roztřepené konečky. Vypadají přesně takhle Vaše vlasy během léta? Na vině je intenzivní slunce, škodlivé UV záření, mořská sůl, chlór a vysoké letní teploty. Tým ART OF BEAUTY si pro Vás připravil článek s několika radami abyste se i Vy mohla během léta pyšnit překrásnou hřívou.

uvodní

 

  Za prvé je určitě důležité správné načasování. Se speciální péčí o vlasy byste měla začít už během jara, kdy nám sice přijde, že sluníčko tolik nehřeje, ale právě škodlivé UV záření je v tomto období nejsilnější.

  Správné načasování je také důležité kvůli doplňkům stravy, které by se měly brát s určitým předstihem. Pro vlasy jsou nejen v tomto období velice důležité vitamíny A, B a zinek. Komplex těchto vitamínu najde například u doplňku stravy Donna Hair Forte. Donna Hair Forte je komplexní péče, která dlouhodobě a cíleně vyživuje Vaše vlasy a tím přispívá k jejich přirozenému růstu a krásnému vzhledu.

donna

  Nejvíce jsou sluncem ohrožené barvené vlasy, které jsou díky barvení oslabené a zranitelnější. Pro ochranu barvených vlasů Vám doporučujeme řadu Color Extend od Redken, která Vaše vlasy ochrání před škodlivým slunečním zářením, hloubkově je bude vyživovat a zároveň ochrání barvu.

redken

  Dokonalý lesk barvených vlasů navíc můžete podtrhnout sprejem Redken Color Extend Sun, který obsahuje exkluzivní Hydra-Shield Complex s mangovým olejem pro rozjasnění barvených vlasů vystavených slunci.

sun

  Další příčinou suchých vlasů během léta je častější mytí vlasů. Pamatujte na to, že po každé koupeli ve slané nebo chlorované vodě, byste měla vlasy vždycky osprchovat. Pro časté mytí vlasů jsou vhodné šampony se šetrným složením. Nezapomínejte také na kvalitní hydratační kondicionér. Skvělým pomocníkem Vám může být Moisture Duo Set od Alterny, který obsahuje hydratační šampon a kondicionér.

moisture

  Začněte s péči o Vaše vlasy již dnes ať je nemusíte celé léto schovávat pod kloboukem!