20. listopad 2016 Vlasy

Vzácné oleje pro výživu a lesk vašich vlasů

banner kerastase big

Blahodárné účinky vzácných olejů nejsou ženám, které touží po skvěle vypadajících vlasech, známé pouze v poslední době. Již naše babičky je používaly ke zdokonalení svého vzhledu. Zkuste je i vy a vězte, že jakmile je jednou vyzkoušíte, už nikdy s nimi nebudete chtít přestat. 

Vybírejte pečlivě
Vybrat si ale musíte olej, který vaše vlasy uvítají. Stejně jako u šamponů nebo kondicionérů, zohledňujte typ svých vlasů – tedy mastné, suché, barvené...Při nesprávně zvoleném typu oleje nemusí být požadovaný výsledek takový, jaká byla vaše prvotní představa, a místo požadovaného objemu nebo zářivého lesku, budou vaše vlasy zplihlé a matné.

Méně je někdy více
Se spotřebou oleje na vlasy to nepřehánějte a pamatujte na jednoduché heslo, že méně je někdy více. Ze začátku zvolte spíše střídmější taktiku používaného množství. Přidat můžete vždy.

Mějte na paměti, že olej se nemusí vždy nanášet na celé délky vlasů. Pokud trpíte suchými vlasy, vězte, že péči stačí aplikovat pouze na konečky nebo při extrémně suchých vlasech i na střední délky vlasů.

Oleje Elixir Ultime
Vybrali jsme pro vás tři luxusní zušlechťující vlasové oleje Elixir Ultime od značky Kérastase. Ať už si vyberete péči vhodnou pro jemné nebo barvené vlasy, výtažky olejů z kamélie, arganu nebo kukuřičných klíčků zanechají vaše vlasy ve skvělé kondici.

347463621562134746362186843474636218745

Šampon Elixir Ultime
Aktivní látky, které působí blahodárně na vaše vlasy, nenaleznete pouze v olejových péčích. Jejich sílu můžete vyzkoušet také při běžném umývání hlavy s šamponem Kérastase Elixir Ultime, jež je určen pro všechny typy vlasů, které zanechá příjemné lesklé, vyživené a chráněné.

3474630478244