Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
6. listopad 2017 Vlasy

Vlasový styling pro muže – hipster bun, rozcuch nebo elegance s nádechem retra?

Perfektní účes nemusí být jen výsadou dokonale upravených žen. Vlasový styling pro muže navíc zabere mnohem méně času, nehledě na to, jestli nosíte vlasy sepnuté v moderním pánském bunu (drdolu) nebo máte radši kratší elegantní sestřih.

článek obrázek americancrew

Hipster bun
Nezáleží na tom, zda souzníte se současnou hipster kulturou nebo ne. Pokud máte dlouhé vlasy zkuste někdy místo rozevláté hřívy jednoduchý drdol. Vlasy pak zafixujte sprejem American Crew Classic Alternator a uhlaďte je. Určitě oceníte, že Vám vlasy nebudou překážet a navíc budete vypadat dobře!

 american crew alternator 400x400

Uměle rozcuchaný účes jako Hugh Grant
Jestli neznáte slavného herce a jeho uměle rozcuchaný účes ve filmu Jak na věc, rozhodně máte co dohánět. Na film se podívejte se svou drahou polovičkou a sobě kupte Forming Cream od American Crew. Pokud nemáte rádi uhlazené účesy, ale chcete vypadat upraveně, tak je tento styling přesně pro Vás. Návod je jednoduchý: Naneste malé množství přípravku do dlaní, rovnoměrně jej vpracujte do vlhkých nebo suchých vlasů a ty pak podle nálady rozcuchejte.

 forming cream2 400x400

Elegantně uhlazený účes
Nesmíme zapomenout na elegantní, uhlazený styling. Docílíte ho s pomocí pánské pomády American Crew Pomade. Tato alternativa ke stylingovým gelům je založena na vodní bázi, snadno se vymývá a vlasy navíc hydratuje. Je vhodná pro všechny typy vlasů včetně vlnitých. Stačí nanést malé množství přípravku do dlaní, rovnoměrně jej vpracovat do vlhkých nebo suchých vlasů a pak je s pomocí hřebenu pročesat, uhladit a vytvarovat. Pokud máte raději styling s matným efektem, zkuste tužící vlasový krém American Crew Ultramatte.

american crew pomade 400x400   ultramatte 400x400