Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 494
7. leden 2019 Vlasy

Dopřejte svým vlasům péči

Hlavně v zimě nás kvalita vlasů trápí ještě více než v létě, ale pořád jim nedodáváme péči, jakou bychom měly. V zimě jsou vlasy namáhány a vysušovány mrazem a studeným větrem, proto jim musíme dopřát olejové masky a plnohodnotnou péči.

Právě teď přichází období nošení čepic, dlouhých šálů a hlavně zimní bundy. Určitě znáte ten pocit, když máte dlouhé vlasy a v zimě si je začnete přivírat do zipů, tohle je jeden z hlavních důvodů, proč se vlasy lámou.

Masky na vlasy

Používejte alespoň v zimě hydratační masky na vlasy. Vlasy se v zimě vysušují a elektrizují, tohle zná určitě každá z nás, když má vlasy rozlítané všude, jen ne tam, kde by měly být. Proto se v tomhle období zaměřte na masky, které vlasy hydratují a vyživují. Tady jsme vybrali pár z nich.

 

 

Bezoplachová péče

Jedním z osvědčených bojovníků proti rozlítaným vlasům jsou spreje nebo  bezoplachové balzámy. Když už to jinak nejde, vezměte si do kabelky sprej na vlasy a během dne ho kdykoliv aplikujte, aby vypadaly vlasy zdravě a hlavně upraveně. My doporučujeme tyhle.

 

 

Přirozené schnutí vlasů

Pokud to jde, vyhněte se jakékoliv tepelné úpravě vlasů – žehlička, kulma, fén. Tohle vlasy dost ohrožuje a přispívá na ničení a vysoušení vlasů. Nechte své vlasy přirozeně schnout, odměnou vám bude vyšší hladina hydratace, kterou získáte z šamponu a kondicionéru.