10. únor 2017 Vlasy

Valentýn je za dveřmi!

valentýn kerastase1

Překvapte na Valentýna své drahé polovičky produkty značky Kérastase!

Svátek všech zamilovaných je za dveřmi a tak je na čase popřemýšlet čím překvapíte svého miláčka. ART OF BEAUTY by Vám proto rádo představilo produkty značky Kérastase Discipline pro ni a Kérastase Homme pro něj.

 

Kérastase Discipline

Tato řada je určena pro ženy, které trápí nepoddajné vlasy. Uhlazující šampon BAIN FLUIDEALISTE dodá Vaším neposlušným vlasům sílu, lesk, a to vše bez zbytečného zatížení. Vlasy tak budou krásně hebké, pružné, snadno rozčesatelné a již na první pohled zdravější. To vše doporučujeme umocnit vyživující maskou Maskeratine.

Kérastase Disciplinee

 

Kérastase Fluidealiste

 

Kérastase Homme

Postupné řídnutí a vypadávání vlasů je noční můrou snad pro každého muže, a proto by neměli podceňovat péči o pokožku hlavy. Šampon Homme Capital Force Vita-Energising s chladivým účinkem a osvěžující mátovou vůní skvěle osvěží vlasovou pokožku a zároveň díky obsažení taurinu ochrání vlasové kořínky před deformací. Výsledkem pak budou osvěžené, lesklé a posílené vlasy. Tento šampon doporučujeme doplnit modelující pastou Densifique Baume Densité Homme, která je určena pro muže s řídnoucími vlasy, které postrádají hustotu. Pasta dodává vlasům flexibilní fixaci bez zatížení a nezanechává nežádoucí zbytky.

Kerastase Homme

 

AOB Capital Force

 

Všem zamilovaným přejeme krásného Valentýna!