Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 271
4. září 2018 Vlasy

Čas na uzdravení suchých a poškozených vlasů po parném létě

cas na uzdraveni vlasu

Léto bylo pro naše vlasy velmi náročné, a proto je třeba jim dopřát regeneraci. V tomto období vlasy čelily především ostrému slunečnímu záření, slané mořské vodě nebo té chlorované a v neposlední řadě také všudypřítomnému potu. 

V těchto podmínkám se vlasům moc nedaří. Vrátit tedy krásu vlasům vůbec není jednoduché, bez kvalitní kosmetické péče.

Profesionální vlasová péče Alterna nabízí revoluční přípravky, které určují standard pro tu nejluxusnější vlasovou kosmetiku na světě.

Alterna používá zejména přírodní složky, které jsou přísně testované. To je důvod, proč jsou produkty čisté, prověřené, účinné a profesionální. Kosmetika Alterna neobsahuje žádné sulfáty ani parabeny. Produkty obsahují jen ty nejvzácnější účinné složky, extrakt z kaviáru, mořské bioaktivní látky, certifikované organické rostlinné výtažky, vitamíny a italský lanýžový olej. Toto jedinečné složení obnovuje vlasovou rovnováhu a hydrataci, vlasy jsou silnější, lesklejší a celkový vzhled vlasů je mladistvější. Alterna je pro všechny, kteří chtějí mít vlasy opravdu zdravé.

 

Šampon: Alterna Caviar Repair X Instant Recovery Šampon

 

-          Regenerační šampon Alterna Caviar Repairx obsahuje proteiny, které intenzivně posilují vlasová vlákna a směs složek, bojující proti poškození vlasu. Až 90% žen potvrdilo, že jsou jejich vlasy zdravější a silnější již po prvním použití. Šampon neobsahuje parabeny, sulfáty, ftaláty ani jiné syntetické látky.

Alterna Caviar Repair sampon clanek

Kondicionér: Alterna Caviar Repairx Instant Recovery Kondicionér

-          Hloubkově regenerační kondicionér Caviar Repairx vlasy okamžitě vyživuje a navrací jim hebkost a lesk! Navíc je chrání před dalším poškozením a lámáním. Neobsahuje parabeny, sulfáty, ftaláty ani jiné syntetické látky

Alterna Caviar Repairx kondicioner clanek

Olej: Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Treatment Olej

 

-          Výživný olej Alterna Bamboo Smooth obsahuje posilující výtažky z organického bambusu, hydratační a regenerační olej Kendi a technologii Color Hold, která dodá Vašim vlasům zářivý lesk. Molekuly oleje se dostanou hluboko do vlasu, kde regeneruje jeho poškozenou strukturu a dodá potřebné živiny. Roztřepené konečky jsou zacelené a chráněné.

Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Treatment Olej