Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 97
4. srpen 2017 Vlasy

Tři nejlepší produkty pro zrychlení růstu vlasů

Dlouhé, zdravé a husté vlasy jsou rozhodně snem každé ženy. Existuje však mnoho příčin, které vaše vlasy oslabují. Kvalita vlasů je ovlivněna faktory jako je strava, stres, genetika a jiné nemoci.

jhh

Říká se, že lidé chtějí vždy to, co nemají. Stejně to platí i pokud jde o krásné dlouhé vlasy. Můžeme změnit barvu, střih, délku svých vlasů avšak touha je pro všechny stejná – mít zdravé vlasy, které rychle rostou. Zde je několik produktů, které vám růst vlasů aktivně podpoří.

 

Kérastase densifique Hair Density Programme 30x6ml

Kúra obnovující hustotu vlasů pracuje s inovací založenou na výzkumu kmenových buněk. Aktivní složka Stemoxydine 5% pomáhá zachovávat a obnovovat hustotu vlasů. Výsledkem je až 1 700 nových vlasů, a to již za 3 měsíce! Cílem aplikace je posílit aktivitu vlasového váčku a znovuobnovit růst nových vlasů díky unikátní molekule, vytvořené laboratořemi L’Oréal. Tato patentovaná molekula prokázala schopnost vytvořit optimální prostředí pro správnou funkci kmenových buněk, jež hrají klíčovou roli v procesu vzniku a obnovy vlasů.

 

3474630530836 t4

 

Redken Cerafill Maximize Hair Advance 10x6ml/40x6ml

Intenzivní kúra Redken Cerafill Maximize Hair Advance s obsahem aminexilu pro vlasy v pokročilém stadiu řídnutí vlasů. Hair Advanced kúra proti vypadávání vlasů pomáhá omezit ztrátu vlasů a zachovat jejich původní hustotu. Pokročilá technika působí na vlasy od kořínků ke konečkům a zanechává je viditelně hustější, plnější a silnější.

159

 

Kérastase Initialiste Advanced Scalp and Hair Concentrate 60ml

Vlasové sérum pro pokožku hlavy dodává vlasům sílu, pevnost a lesk díky aktivaci kmenových buněk u kořínku vlasů. Přírodní rostlinné buňky obsažené v technologii Complexe Régénérateur představují exklusivní aktivátory extrahované z jabloňového stromu Malus Domestica. Udržují a optimalizují regenerační schopnosti folikuly díky ochraně kmenové buňky před vnějším prostředím. Glukolipidy a Ceramidy optimalizují růst vlasů a zpevňují vlákno. Polyphenoly působí jako anti-oxidanty a chrání před oxidativním stresem.

kerastase 3474630493421 T1Nezapomínejte, že při užívání produktů na podporu růstu vlasů je důležitá trpělivost. Pro viditelné výsledky je potřeba dodržet dávkování minimálně 1-2 měsíce. Přejeme hodně štěstí :-)