Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
6. červen 2017 Vlasy

Trápí Vás suché vlasy?

Vysušení vlasového vlákna může mít mnoho příčit. Mezi nejčastější řadíme časté mytí, barvení, fénování, žehlení vlasů, ale také stres, hormonální změny a drastické diety.

hlavní

Co můžete udělat pro obnovu suchých vlasů?

1) Pokud si často fénujete, žehlíte nebo vlníte vlasy, nebojte se zainvestovat do kvalitní elektroniky s iontovou technologií. Přirozená energie iontů je dostatečně silná na to, aby rozštěpila molekuly vody na mikroskopicky drobné částečky, čímž umožní kosmetickým přípravkům a vlhkosti proniknout skrz-naskrz vlasovým vláknem. Vlasy jsou díky tomu zdravější, lesklejší a jemnější na dotek. Iontovou technologii naleznete ve všech produktech značky Bio-Ionic.

bioionic

2) Používejte ochranné přípravky s UV faktorem, jako je například řada Kérastase Soleil.

aquasealKérastase Soleil Micro Voile Protecteur

3) Zbavte se kartáčů s kovovými hroty, které vlasy zbytečně trhají a pořiďte si hřeben z přírodních materiálů. Skvěle Vám může posloužit hřeben Agave Bamboo Smooth, jehož čistě přírodní štětiny navíc obsahují nano-iontové minerály pro hydrataci.

agavegreben

4) Nebojte se obrátit na přírodu a vyzkoušejte zábal z kokosového oleje. Olej aplikujte na vlhké, rozčesané vlasy a nechte působit přes noc.

kokos

5) Vyrobte si domácí masku z dvou a půl lžic sušeného mléka, lžíce oleje z pšeničných klíčků a jednoho vejce. Naneste rovnoměrně na vlasy a nechte působit 60 minut.

vajíčko

6) Používejte speciální šampon a kondicionér pro suché vlasy. Za tým ART OF BEAUTY Vám můžeme doporučit Alterna Caviar Replenishing Moisture DUO.

caviar duo