Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
21. prosinec 2017 Vlasy

Tipy na jednoduché účesy pro sváteční dny

Máte před sebou ještě nějaký vánoční večírek nebo už přemýšlíte, jak se učesat na Vánoce? Přinášíme Vám pár tipů na jednoduché účesy, které zvládne každý a zaberou Vám jen chvilku.

článek obrázek vanocniucesy

Vytvořte si zapletený drdol. Vlasy stáhněte do nízkého culíku a pak je zapleťte do klasického nebo rybího copu. Následně cop obmotejte kolem gumičky na temeni hlavy a připevněte pomocí pinetek. Celý účes pak zafixujte lakem na vlasy a dodejte vlasům sváteční lesk pomocí jemného vlasového lesku ve spreji Redken Shine Flash 02.

redken shine flash 02 400x400

Vsaďte na vlny a natočte si vlasy kulmou s větším průměrem. Ghd Curve Soft Curl Tong 32 mm Vám zajistí dlouhotrvající vlny a díky ochranné studené špičce pro bezpečné opření prstů během manipulace předejdete případnému popálení. Vlasy dobře rozčešte, rozdělte na prameny a začněte kulmovat spodní prameny od konečků směrem ke kořínkům. Navíjejte pramen po celé délce kulmy, aby se vlasy nepřekrývaly. Natočené vlasy pak několik sekund přidržte a poté kleště uvolněte, aby vlasy lehce vyklouzly.

soft t11

Vlny můžete vytvořit samozřejmě i pomocí žehličky. Vyzkoušejte žehličku Bio Ionic Goldpro Smoothing & Styling Iron s keramickými žehlícími plochami a iontovou technologií. Tato technologie zkracuje dobu sušení a zmenšuje poškození vlasů horkem. Navíc omezuje statickou elektřinu a čepýření vlasů a Vaše vlasy budou po použití krásně lesklé a hladké.

 58 400x400

Pokud nejste fanoušky kulmování a žehlení vlasů, vytvořte si lehké vlny s pomocí Alterna Caviar Style Invisible Roller Contour Setting Spray. Nasprejujte produkt na umyté vyfoukané prameny vlasů. Prsty vytvořte vlny, které zafixujte pinetou. Poté přefénujte, nechte zchladnout a rozpusťte.

roller 400x400

Náš poslední a zároveň nejjednodušší tip – ozvláštněte Váš oblíbený účes mašličkou nebo stužkou. Stačí ji použít místo gumičky nebo jednoduše připevnit pomocí pinetky či sponky, kterou pak jen zafixujte lakem na vlasy.

tumblr mz1pjoO8IA1rsk7ryo1 500   873509013624 400x400