Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 97
28. duben 2017 Vlasy

Tipy jak si správně žehlit vlasy bez poškození!

Taky si občas říkáte jestli vůbec je možné vyčarovat si na hlavě účes bez toho, aby se Vaše vlasy poškodily. My vám prozradíme jak na to.

 ghd brand header 2000x1000px gh

 Číslo jedna k úspěchu: Přípravek na tepelnou ochranu
Těsně před žehlením na vlasy aplikujte sprej nebo gel pro ochranu vlasů při tepelné úpravě. Tyto přípravky, které chrání vlasy před teplem, obsahují speciální polymery, které drží svrchní vrstvu vlasového vlákna uhlazenou. Šupiny kryjící vlas se díky nim nemohou odchlípit a netřepí se. Vlasy jsou tedy chráněné před poškozením a po tepelné úpravě ať už v podobě žehlení nebo fénování jsou vlasy krásně hladké, lesklé a lépe rozčesatelné.

Ochranný sprej proti tepelnému poškození - ghd Style Heat Protect Spray 120ml

heat protect spray

Lehký ochranný multivitamínový sprej na vlasy - Alterna Caviar RepairX Multi-Vitamin Heat Protection Spray

Alterna

Krém na vlasy pro hladké vyfoukání- Alterna Caviar Blowout Creme 100ml

 Alterna Caviar Blowout Creme 100ml

Těsně před žehlením je vždy dobré důkladně vlasy rozčesat především kvůli uzlíkům.

tangle teezerikoo

Ať už se rozhodnete pro Tangle Teezer nebo Ikoo, tak Vaše volba bude správná.

Poté už můžeme přejít k samotnému rozdělení na tři partie. První dvě jsou na obou stranách vlasy nad ušima a třetí část zbylá zadní strana. Pokud máte husté vlasy je dobré ještě každou ze tří partií horizontálně rozdělit na tenké pásy. K tomuto postupu vám zpříjemní práci gumičky Invisibobble, které pevně drží vlasy v culíku, ale zároveň nezanechává na vlasech žádnou stopu.

invisibobble oranzovainvisibobble powerinvisibooble power červená

Pozor! Mnoho žen žehlí své vlasy po širokých pramenech, aby si ušetřily čas. Naopak příliš silný pramen vlasů je potřeba přejet žehličkou hned několikrát, a vlasy se tak daleko více ničí.

Teplota žehličky by měla být maximálně do 200 stupňů. Vyšší teplota je přípustná pouze pro ženy s velmi kudrnatými a nebarvenými vlasy. Nikdy své vlasy nežehlete mokré ani vlhké. I minimálně vlhké vlasy se nenávratně zničí. Je tedy velmi důležité dbát na to, že před zásahem žehličky jsou vlasy stoprocentně suché.

Číslo jedna v oblasti žehliček na vlasy je kráska jménem Platinum od značky ghd, která díky technologii TRI-ZONE garantuje optimální teplotu pro rychlejší styling a tedy menší množství tepla pronikajícího do vlasů, se třemi okamžitě reagující senzory v každé žehlicí ploše..

ghd bílághd černá