Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
9. říjen 2017 Vlasy

Tangle Teezer na míru

Designové kartáče Tangle Teezer jsou dnes velkou módou. Značka nabízí nespočet různých velikostí, tvarů a barev a je těžké pak vybrat ten pravý.

článek obrázek tangle2 

Tangle Teezer The Original má dvě řady gumových štětinek, které jsou stejně jako u ostatních speciálně rozvrhnuté tak, aby dokonale rozčesaly i ty nejzacuchanější vlasy. Štětinky se při česání nad zauzlovaným místem ohnou a umožní tak bezbolestné rozpletení vlasů. Přizpůsobí se tvaru Vaší hlavy a velmi příjemně masírují a zároveň prokrvují vlasovou pokožku, díky čemuž ozdravují vlasy. Gumové štětinky jsou navíc velmi šetrné k vlasovým konečkům, což pocítíte, pokud máte nebo se snažíte nechat si dorůst delší vlasy. Kartáč nepoškozuje ani netřepí konečky vlasů.

 

obr1obr2

 

Typ kartáče Tangle Teezer Salon Elite se liší především svým vypouklejším tvarem, ale stejně jako předchozí skvěle padne do ruky a velmi pohodlně se s ním manipuluje.

 

 obr3obr4

 

Pokud si rádi češete vlasy ještě mokré, tak tou nejlepší volbou bude Tangle Teezer Aqua Splash. Můžete ho používat rovnou ve sprše. Kartáč má pevnější štětinky, je vyroben z protiskluzového materiálu a díky dutému tvaru je hned suchý. Jestliže Vás trápí opravdu zacuchané vlasy, zkuste je pročesat tímto hřebenem po nanesení výživného kondicionéru během sprchování. Vaše vlasy budou během chvilky rozčesané. Navíc dostanou více výživy a hydratace a budou méně náchylné na cuchání.

 

 obr5

 

Pokud chcete vyzkoušet bezbolestné česání s gumovými štětinkami, ale nechcete se vzdát typického kartáče s rukojetí, je tu pro Vás Full Paddle Brush pro dlouhovlásky a jeho menší brácha Half Paddle Brush pro vlasy polodlouhé a krátké. Nejedná se ale pouze o rozčesávací, ale hlavně o kartáč pro foukání vlasů. Štetinky tohoto tipu jsou od sebe vzdálenější a poskytují dostatek prostoru pro proudění vzduchu, aby bylo vysoušení vlasů rychlejší a efektivnější. Paddle Brush v kombinaci s klasickým Tangle Teezerem je nepostradatelný pomocník, pokud chcete doma dosáhnout foukané jako od kadeřníka.

 

 obr6obr7

 

Compact Styler, poslední typ detangleru, se hodí do kabelky, na cestování nebo do školního batůžku pro děti. Pro malé slečny Tangle Teezer navrhnul několik hravých designů a navíc po ránu ušetříte spoustu slziček díky bezbolestnému rozčesávání. Kompaktní hřeben je vybaven praktickým ochranným krytem, který chrání štětinky před poničením. Navzdory drobnějším rozměrům stejně jako ostatní kartáče šetrně rozčeše, uhladí a můžete se těšit z krásných lesklých, ale hlavně neponičených zdravých vlasů. 

 obr8obr9