Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 330
10. duben 2018 Vlasy

Stop svědění pokožky hlavy

Comment lutter contre les cheveux gras

Pokud chceme mít zdravé a krásné vlasy, je potřeba nejdříve pečovat o pokožku hlavy, ve které se nacházejí vlasové cibulky, protože právě tady se díky důležitým prvkům (kyslík, živiny a minerální soli) rozmnožují buňky.
K nejčastějším problémům vlasů a vlasové pokožky patří svědění a tvorba lupů. Pokud se lupy ve vlasech vyskytují, velmi často jsou doprovázeny nepříjemným svěděním hlavy, kterou si věčným „drbáním“ ještě více podráždíme a vytváříme nejen esteticky viditelný problém, ale startujeme nekonečné kolečko.
Abyste předešli tvorbě suché pokožky a nepříjemnému svedení je potřeba řádně o ni pečovat pomocí masek a sér.

Pokud trpíte velmi suchou pokožkou vyzkoušejte KÉRASTASE SPECIFIQUE AMINEXIL-hloubková čistící jílová maska pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky, Masquargil eliminuje sébum, pot a částice vnějšího znečištění. Zároveň působí na vlasovou pokožku chladícím efektem, který nastartuje skvělé fungování vlasové pokožky. Maska eliminuje až 15x více částiv vnějšího znečištění než klasický šampon!

3474636407538 t1 400x400

Pro maximální výsledek používejte společně s KÉRASTASE SPECIFIQUE AMINEXIL proti vypadávání vlasů je klinicky prokázán. Vlasy jsou po aplikaci do vlasové pokožky hustší, odolnější a silnější. Získávají pružnost, přirozený lesk a stávají se na dotek hedvábné a méně lámavé. Bez zatížení u kořínků. Vlasová péče prodlužuje životní cyklus vlasové folikuly a tím aktivuje růst vlasů. Denně je díky aplikaci Aminexilu zachráněno až 140 vlasů. Součástí balení je také aplikátor, díky němuž je aplikace pohodlná a snadná.

3474636397556 t1 400x400

Caviar RepaiRX Lenghtening Elixír posiluje vlasová vlákna, aby nedocházelo k jejich lámání a maximalizovala se jejich potenciální délka. Vyživuje pokožku hlavy. Vlasy budou po použití na dotek hladší. Vrací vlasům lesk.

lenght 400x400