Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 330
7. červen 2018 Vlasy

Správný kartáč na vlasy

jango intro 2

Vlasy jsou ozdobou každé ženy a kvalitní hřeben či kartáč je pro vzhled zdravých a kvalitních vlasů důležitý jako šampon či kondicionér.
Kartáče a hřebeny musí být v první řadě takové, aby nepoškozovaly ani vlasy, ani pokožku.
Pro ošetření vlasů je jednoznačně vhodnější kartáč než hřeben. Není to poznatek dnešní doby, ale věděli to již naši předkové. Dříve se vyráběly kartáče z cizokrajných dřev, rohoviny, slonoviny, nebo dokonce z drahých kovů, jako zlato a stříbro.

Kartáč
Plochý i lehce zakulacený kartáč je naprosto ideální pro dlouhé nebo husté vlasy. Dokáže je totiž perfektně rozčesat i zkrotit a dodá jim lesk. Husté vlasy se méně zacuchávají.

Kulatý kartáč
"Kulatý kartáč je naprosto ideální na vyfoukání kudrnatých, vlnitých i krepatých vlasů do hladka. Díky němu dosáhneme bohatého objemu a přirozeného vzhledu .

GHD NATURAL BRISTLE RADIAL BRUSH 4
GHD Natural Bristle Radial Brush kartáč s přírodními štětinami pro extra dlouhé vlasy. Ideální pro dosažení perfektního stylingu. Vysoce kvalitní přírodní štětiny vlasy vyhlazují a umožňují jejich snadné tvarování. Rukojeť je potažená protiskluzovým materiálem. Kartáč je vyrobený ze dřeva.

radial brush 4 400x400

IKOO POCKET
Kartáč na vlasy značky Ikoo z kolekce s názvem Paradise, která je zaměřená na letní pastelové tóny.
Inovativní struktura štětin pro efektivní péči o vlasy. Jemně a snadno rozčesává zacuchané vlasy. Pro větší lesk a objem. Vhodný i pro velmi jemné vlasy náchylné k poškození.

                                                                                                                                                                                                                        cotton candy white 400x400ikoo pocket paradise white cotton candy 400x400

BIO IONIC BW WET DETANGLER
Kartáč Bio Ionic BW Wet Detangler je určen pro bezbolestné ročesávání vlasů. Kartáče Bio Ionic využívají zvlněné nylonové štětiny nabité nano-iontovými hybridními minerály. Vlasy jsou pak lesklejší, hedvábnější a bez statického náboje. Tento velmi lehký kartáč je možné používat na všechny typy vlasů a stejně tak i na vlasy mokré. Minimalizuje jejich poškození, zabraňuje lámání a třepení a obnovuje přirozenou pružnost a lesk vlasů.

hreben 400x400

TANGLE TEEZER
Kartáče Tangle Teezer díky speciálně rozvrhnutým štětinám rozčesají i ty nejzacuchanější vlasy. Flexibilní štětinky masírují pokožku hlavy, ohnou se nad zacuchaným místem a snadno tak rozčešou zamotané vlasy. Při dlouhodobém používání se navrátí do Vašich vlasů přirozená obranyschopnost a díky tomu budou lesklejší, zářivější, a objemnější.

                                                                                                                                                                                                                            salon elite purple yellow vi 1 1 400x400salon elite purple yellow vi 3 400x400