Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 466
18. prosinec 2018 Vlasy

Buďte hvězdou silvestrovských večírků

Silvestrovský večírek se neodmyslitelně blíží, a proto je třeba začít zamýšlet nad silvestrovským účesem, kterým doslova zazáříte. Natočené lokýnky i uhlazené drdoly jsou skvělé, ale možná už chcete něco nového. Prvním, na co byste vždy měla pamatovat je, na jakou akci se vlastně chystáte. V každém případě vlasům dodejte objem, přirozenou fixaci a samozřejmě také oslňující lesk a třpyt, který je pro slavnostní příležitost dokonalý. A proto jsme připravili účesový manuál na dvě nejčastější příležitosti.

Večírek u přátel:

Jistě na vás čeká mnoho aktivit jako prvotní příprava všeho dobrého jídla, přemísťování se po domě ve skupinkách s přáteli, večerní procházka a také oslava Silvestra s ohňostroji. Volte praktický účes, který se bude hodit, ať už obléknete džíny nebo pohodlné šaty. Vsaďte na vyčesaný drdol nebo na vysoký culík, který pořádně zalakujete pomocí ultra fixačního laku na vlasy.

 

              

 

 

 

Večírek v ulicích

Většina z nás chce oslavit Silvestr v barech nebo v samotném centru města, což je ideální možnost, jak se seznámit s novými přáteli a nebo si jen užít večer plný párty. K tomu budete potřebovat oslnivý a pevný účes, který zároveň bude praktický, ale za to musí nadchnout! A jaký jiný účes vybrat, než krásně nakulmované vlasy jako od kadeřníka. Určitě jste slyšeli o plážových vlnách, které se dělají pomocí žehličky na vlasy. Proto tady máme pro vás pár tipů, s kterými to půjde hravě.

 

        

 

Tip: Vlasy si umyjte, použijte kondicionér a nejlépe i masku, aby se vám vlasy nezničily. Poté aplikujte ochranný sprej a začněte kulmovat.