Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 330
31. červenec 2018 Vlasy

Šampony od Kérastase

magistral1

Kérastase je symbolem luxusu, modernosti a jedinečnosti pro všechny ženy, které touží svým vlasům dopřát požitek z krásy. Vlasová kosmetika Kérastase je zárukou okamžité přirozené krásy.
Značka Kérastase patří dlouhodobě k jedné z nejluxusnějších značek v péči o vlasy. Historie sahá až do roku 1964, kdy se v laboratořích kosmetického giganta L’Oréal začala klubat první řada této značky.


Kérastase má ve svém portfoliu přípravky pro všechny typy vlasů – barvené, suché, mastné, vlnité atd. Produkty bez silikonů, parabenů a sulfátů. Nezapomíná ani na šampóny, které jsou vyvinuty speciálně pro může bojující s lupy či alopecií. Pozadu nezůstává ani co se týče stylingu, takže si můžete dopřát kompletní „servis“.

Pokud tedy toužíte po krásných vlasech jako od profesionálů, vyzkoušejte Kérastase.

KÉRASTASE AURA BOTANICA BAIN MICELLAIRE
Pro všechny typy vlasů
Unikátní receptura obsahující minimálně 96% složek přírodního původu posiluje přirozenou zářivost vlasů. Jemná šamponová lázeň obsahuje luxusní ingredince, které budou pečovat o Vaše vlasy - kokosový olej ze Samoy, arganový olej z Maroka a esenciální olej ze sladkých pomerančů.

 

kerastase9 400x400

 


KÉRASTASE REFLECTION BAIN CHROMATIQUE RICHE
Pro intenzivně barvené nebo zesvětlované vlasy
Ochranný šampon Bain Chromatique Riche pro namáhané vlasy intenzivním zesvětlováním nebo častým barvením pomáhá udržovat vlasy lesklé, minimalizuje blednutí barvy během mytí a prodlužuje tak její životnost.


kerastase8 400x400

 

 

KÉRASTASE NUTRITIVE IRISOME 1
Pro normální až lehce suché vlasy
Šampon Bain Satin Irisome 1 kompletně vyživuje normální až lehce suché vlasy a vyživuje vlasové vlákno, které znovu nadobudne na rovnováze výživy a je chráněné proti vysušení. Aktivní složky stimulují výživu a představují skutečný přínos energie pro výživu vlasového vlákna již od kořínků. Zároveň kompenzují nedostatek výživy délek a jsou základními stavebními prvky pro výživu a hebkost Vašich vlasů.


3474630564657 400x400