Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
16. srpen 2017 Vlasy

Překvapivé využití suchého šamponu

Každé z nás se to minimálně jednou v životě stalo. Ráno vstanete a zjistíte, že nemáte dostatek času na umytí vlasů, a tak sáhnete po suchém šamponu. Tento malý pomocník má ale spousty dalších využití, které vás možná ani nenapadly.

suchy sampon hlavní

Konec zplihlým vlasům
Pokud poprášíte vlasy před fénováním suchým šamponem, v kombinaci s teplem se vytvoří dlouhotrvající objem. Účes tak bude objemný, a to bez zatížení tužidly a laky.

Na neposlušné sponky a pinetky
Postříkejte sponky a pinetky suchým šamponem, ty díky tomu lépe přilnou k vlasům a budou držet jako přilepené. Vy se tak nemusíte bát, že se Vám během dne rozcuchá účes.

Zamaskujte odrosty
Udržet si perfektní blond hřívu bez odrostů je někdy těžké, zvláště pokud si zrovna nestíháte zajít ke kadeřníkovi. Pořiďte si suchý šampon založený na pudrovém základě a naneste ho na tmavé odrosty. Šampon přilne na tmavý vlas a lehce ho zesvětlí a vy tak můžete odložit návštěvu kadeřníka o další týden.

Pro dokonalé obočí
Mnoho žen používá na zkrocení obočí lak na vlasy, ten je ale na citlivou pokožku obličeje nevhodný, a navíc pak obočí působí slepeně. Vyzkoušejte raději suchý šampon, ale buďte opatrná, aby Vám nenapadal do očí.

oči

Na našel e-shopu najdete nepřeberné množství suchých šamponů. Mezi nejoblíbenější řadíme určitě šampon od Alterny Bamboo, který je k dostání ve třech překrásných vůních, a dokonce i v cestovním balení, který se vejde do jakékoliv kabelky.

suchy sampon

A jaké další využití suchého šamponu znáte Vy?