Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
21. březen 2018 Vlasy

Používejte kvalitní fén na vlasy

článek obrázek fény

Kvalitní fén je základem pro rychlé a efektivní vysoušení vlasů. Kromě toho, že v koupelně díky němu nebudete trávit zbytečný čas navíc, správný fén Vaše vlasy nebude poškozovat horkým vzduchem a vlasy zanechá hladké, lesklé a hlavně zdravé.

Při výběru nového fénu si ohlídejte silný příkon. Vysoušeč vlasů se silným příkonem je vybaven kvalitnějším motorem, díky kterému bude fénování kratší, aniž by bylo nutné vlasy vystavovat vysokým teplotám.

Pokud máte husté dlouhé vlasy nebo vlasy, které snadno krepatí a je těžké je uhladit, rozhodně si vybírejte fén s funkcí ionizace. Když vlasy fénujeme vznikají kladně nabité ionty, způsobující právě poletování a krepacení vlasů. Ionizační fén naopak vytváří záporně nabité ionty z molekul vody neutralizující škodlivé kationty. Celý proces má za výsledek lesklejší uhlazené a hydratované vlasy.

salonpro power light black 400x400  p max size 400x400
Bio Ionic Power Light Pro Dryer 1875W představuje lehký profesionální iontový fén vybavený infračervenou technologií. Infračervené záření zabezpečuje jemný přenos tepla na povrch vlasů pro extra rychlé vysoušení bez jakéhokoliv poškození.

aura
Dalším ART OF BEAUTY oblíbencem v péči o vlasy je profesionální vysoušeč ghd AURA. Luxusní fén vyniká technologií LaminaitTM a Cool-WallTM. První zmíněná technologie poskytuje o 65% koncentrovanější proud vzduchu, zatímco technologie Cool-WallTM vytváří prstenec chladného vzduchu kolem horkého a tím zajišťuje chladnou plochu přístroje. Vlasy po použití získají bohatý objem a hebký, lesklý vzhled.