Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 330
23. říjen 2018 Vlasy

Posilující masky pro krásné vlasy

Čas od času je potřeba dopřát našim vlasům ozdravnou kůru, která je přínosná pro jejich regeneraci, zdraví, lesk i celkový vzhled. Každodenní upravování vlasů, nanášení stylingových produktů, fénování, barvení, působení horka i mrazu - to vše naše vlasy vysušuje a poškozuje.

 

32 400x400

 

Caviar Anti-Aging noční maska je absorbována hluboko do struktury vlasů, kde je intenzivně regeneruje a vyživuje zajímco spíte. Okamžitě po nanesení se vstřebává a nezanechává tak žádné stopy na polštáři. Maska se před spaním nanese na suché vlasy a nechá se přes noc působit. Ráno po umytí  budou Vaše vlasy silné a leské.

 

884486103468 400x400

 

 

Intenzivní pečující maska od Redken Diamond Oil Deep Facets posiluje vlasy od kořínků a dodává lesk. Hloubkově vyživuje poškozené části vlasu a přináší jim hebkost. Skládá se z přírodní olejové báze. Unikátní technologii Interlock Protein Network (zkráceně IPN) patentovala značka Redken v roce 2011. IPN působí jako průřezový distribuční systém, který pronikne hluboko do vlasové kůry, kam doručí speciální dávku proteinu. Vlas tak posílí i zevnitř.

 

 

 

3600522499121 t1 400x400

 

Duo balení séra Elseve Fibralogy je určeno pro jemné vlasy bez objemu, ze kterých se těžko tvoří účesy. Bezoplachová péče kombinuje dvě séra, která společně poskytují maximální péči vlasovému vláknu. Zesilující gel vytváří hustotu vlasů intenzivním zesilováním vlasového vlákna zevnitř a uhlazující sérum vlasy obnovuje, vyhlazuje a dodává jim přirozený lesk. Jemné vlasy bez hustoty potřebují speciální péči, která zdokonalí vlasové vlákno a dodá mu pevnost a odolnost.

 

3474636382477 t3 400x400

 

Intenzivní vyživující maska od Kerastase Nutritive Masque Magistral je určena pro normální až extrémně suché vlasy. Tato maska je vhodná zjeména pro vlasy, které se při česání zacuchávají od kořínků až po konečky. Vlasy jsou po aplikaci lesklé a hebké na dotek. Navíc jsou díky aktivním látkám chráněny před nepříznivým vlivem okolí.