Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
3. březen 2017 Vlasy

Pečujte o své vlasy už během fénování!

Také jste již unavení z dlouhého fénování vlasů? Také se občas přistihnete, že po dlouhém a náročném dni skočíte rovnou do postele i s mokrými vlasy? Ušetřete svůj čas a dopřejte kvalitní péči Vašim vlasům pomocí fénu s iontovou technologii!

hlavníobrazekclanek  

Co jsou to ionty?

  S ionty se setkáváme každý den, protože jsou nedílnou složkou ovzduší. Bohužel se čím dál tím více setkáváme s kladně nabitými ionty, které se nacházejí v prachu, kouři, smogu a v dalších toxických látkách. A to má neblahý vliv na kvalitu a zdraví našich vlasů. Na druhou stranu negativně nabité ionty (pro nás ty „zdravé“) vznikají při přírodních jevech, jako jsou blesky, vodopády, vlnobití atd. Díky tomu jsou oblasti proslulé svojí panenskou přírodou doslova „nabité“ miliardami zdravých iontů.

Jak tedy iontové fény funguji?

  Při vysoušení vlasů klasickým fénem vznikají ve vlasech kladně nabité ionty, díky kterým nám vlasy neposedně poletují a vysušují se. Ionizátor, který produkuje miliony záporně nabitých iontů, funguje tak, že se velké kapky vody rozpadají na malé. Díky tomu, je fénování mnohem rychlejší a zároveň dochází k hydrataci vlasových váčků. Vlasy jsou po použití jemné, lesklé a nekrepatí se. Doporučit Vám můžeme například Bio Ionic Power Light Pro Dryer 1875W

 

fotoclanek

nebo Bio Ionic iDry Whisper Light, které najdete v našem e-shopu.

fotoclanek2