Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 576
4. červenec 2019 Vlasy

Oleje do vlasů

Krásné zdravé vlasy se rovnají symbolu ženskosti a krásy. Bylo tomu tak v dobách minulých, dnešních, a bude tomu určitě i do budoucna.

Ne však každá žena či dívka může děkovat za hustou a zářivou hřívu svým genům, nýbrž dlouhodobé a kompletní péči. Na trhu je mnoho přípravků a produktů jak z oplachové, tak bezoplachové řady.

O vlasy se staráme pomocí balzámů, vlasových krémů, pečujících masek, vlasových zábalů a také speciálních olejů bohatých na vitamíny a minerální látky. Olejů použitelných na vlasy je celá řada.

Oleje se používají především na suché či mastné vlasy. V období letních a slunečních dnů se jejich aplikace doporučuje i při pobytu na slunci nebo při koupání v moři či bazénu.

A proč se doporučují používat hlavně pro vlasy suché? Ty totiž mají sklon k lámavosti, zároveň jsou jemnější a slabší, proto potřebují více péče. Jemné a suché vlasy je lepší ošetřovat malým množstvím oleje, který jste si nejdříve zahřály v dlani. Někdy stačí pouze pár kapek.

U mastných vlasů ošetřujte pouze konečky, vyhýbejte se vlasové pokožce, jinak bude výsledný dojem ještě mastnější.

 

 

Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Treatment Olej 50ml


Výživný olej Alterna Bamboo Smooth obsahuje posilující výtažky z organického bambusu, hydratační a regenerační Kendi olej a technologii Color Hold, která dodá vašim vlasům zářivý lesk.
Molekuly oleje se dostanou hluboko do vlasu, kde regeneruje jeho poškozenou strukturu a dodá potřebné živiny. Roztřepené konečky jsou zacelené a chráněné.

 

 

Redken All Soft Argan-6 Oil 90ml

 


Redken All Soft Argan-6 Multi-Care Oil je luxusní vlasový olej, který je speciálně vyvinut pro potřeby suchých, křehkých a citlivých vlasů. Tento mimořádný olej svou jemnou a účinnou texturou proniká do nitra vlasových vláken, které revitalizuje a regeneruje.
Poskytuje jim okamžitou dávku hydratace a výživy, celkově je posiluje, vyhlazuje povrch vlasových vláken, obnovuje jejich pružnost a zamezuje lámavosti. Chrání Vaše vlasy před tepelným poškozením.

 

 

Redken Diamond Oil Glow Dry Olej 100ml


Diamond Oil Glow Dry je vzácný olej, který obsahuje látky usnadňující foukanou a dodávající vlasům lesk, sametový vzhled a usnadňující úpravu. 
Hloubkově vyživuje poškozené části vlasů a přináší jim hebkost a vysoký lesk.