17. říjen 2016 Vlasy

NOVINKA: Dejte jednou provždy sbohem krepatým vlasům!

alterna big

Pokud vás neustále trápí vysušené a krepaté vlasy a jejich hebkost je vám na míle vzdálená, pravděpodobně musíte změnit jejich péči. Objevte proto spolu s námi novinku v podobě revoluční dvoufázové péče z dílny luxusní značky Alterna, která na dlouhou dobu zkrotí i ty nejkrepatější vlasy. 

Bamboo Smooth PM – noční péče
Prvním krokem k dosažení dokonalých hedvábných vlasů je noční péče. Ta pracuje synergicky s denním uhlazujícím krémem a pomáhá vlasům, které jsou po aplikaci odolné vůči krepatění a efektivně drží vlhkost po dobu až 72 hodin. Celý proces navíc probíhá v době, kdy vy spíte.

Pro správné použití aplikujte uhlazující emulzi do suchých vlasů před spaním. Soustřeďte se především na střední délky a na konečky vlasů. Ráno vlasy umyjte a ošetřete například bohatým výběrem kondicionérů od Alterny a pokračujte s denním krémem této dvoudílné péče.

1.krok873509025375 T1

Bamboo Smooth AM – denní péče
Druhým krokem pro hebké vlasy je aplikace uhlazujícího krému, který doplňuje účinky noční emulze a zanechává vlasy díky technologii SmoothSeal hebké po celý den. Zároveň vlasy chrání před nepříznivými vlivy vnějšího okolí.

Denní krém aplikujte ráno na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Naneste malé množství přípravku a vmasírujte od konečků ke kořínkům. Poté vlasy vyfoukejte a pro zapečetění dokonale hladkého vzhledu je ještě přežehlete.

2.krok873509025368 T1

Váš tým ART OF BEAUTY, který vám rád zodpoví případné dotazy!