Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
26. květen 2017 Vlasy

Nová sofistikovaná krása zrozená ze síly přírody - Kérastase Aura Botanica

  Značka Kérastase se vyznačuje svojí osobní péčí o vlasy ať už jde o zastoupení mnoho žen či mužů. Rok od roku je téma příroda a s ní spojené přírodní prvky čím dál tím více spojovány s přírodní kosmetikou. Po 18 měsících a 50 experimentech v hledání dokonalého složení se zrodila nová řada s názvem Aura Botanica, která přesně odpovídá požadavku přírodního luxusu u vlasové péče.

hlavní 

Jedinečná charakteristická vůně řady Aura Botanica, zklidňuje, posiluje a přispívá k intenzivnímu smyslovému zážitku. Sametový, dřevito-květinový akord byl vyvinut ve spolupráci s parfuméry v MANE, coby směsice ušlechtilých surovin, esenciálních olejů, rezinoidů a přírodních výtažků.

Očištění v podobě Bain Micellaire – očištění vlasů vychází z pěnících přírodních látek tohoto šamponu, které se nacházejí v kokosovém oleji
Vyživení v podobě Soin Fondamental – hydratace vlasů, která se vstřebá do vlasového vlákna a poskytuje až 48 hodinovou výživu a kontrolu nad krepatěním
Vyživení v oleji v podobě Concentré Essentiel – dopřejte svým vlasům dodatečnou výživu na míru díky tomuto unikátnímu oleji.
Texturizace v podobě Essence d’Éclat – lehká hydratační dvojfázová olejová mlha, která chrání Vaše vlasy a ulehčuje rozčesávání, foukání nebo žehlení.

produkty

  Tyto produkty z řady Aura Botanice nyní můžete zakoupit na www.artofbeauty.cz