Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 466
10. květen 2019 Vlasy

Laky na vlasy GHD

Značka GHD, zabývající se výrobou elektrických přístrojů pro úpravu vlasů, vám pomůže získat přesně takový účes, jaký si přejete mít! Díky své mimořádné kvalitě je tato anglická kadeřnická technika s nadšením používána vlasovými stylisty po celém světě. 

Značka GHD již získala nespočet cen, a to včetně ocenění Coolbrand, které je udělováno na základě průzkumu mínění britské veřejnosti i vlivných osobností. 

 

ghd Style Final Fix Hairspray 400ml

Rychleschnoucí lak zajistí pevnou fixaci, aby účes udržel svůj dokonalý vzhled. Udrží účes na svém místě za každého počasí.

ghd Style Smooth & Finish Serum 30ml

Zjemňující sprej pro husté a nepoddajné vlasy. Obsahuje vyšší koncentraci aktivních přísad, které zlepšují poddajnost špatně upravitelných vlasů, předchází jejich krepatění a po dlouhou dobu zajistí hladký a elegantní vzhled. Obsahuje také systém tepelné ochrany ghd Heat Protection System.

ghd Style Straight & Smooth Spray 120ml

Lehký stylingový sprej pomáhá vyhladit a narovnat normální a jemné vlasy a zároveň jim dodá dlouhodobě uhlazený vzhled, aniž by účes ztrácel objem. Obsahuje systém tepelné ochrany ghd Heat Protection System.

 

Produkty značky ghd jsou unikátní svými pokrokovými technologiemi, které usnadňují úpravu účesu a zároveň chrání vlasová vlákna před poškozením. Pokud své vlasy svěříte kadeřnické technice ghd můžete si být jisti, že snadno docílíte vytouženého účesu a vaše vlasy zůstanou nadále krásné a bez poškození!