Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 576
11. listopad 2019 Vlasy

Krásné vlasy s Bio ionic

Ve zkratce bychom si měli představit tuto světovou značku, protože pro některé to je značka zatím neznámá. Firma Bio Ionic, Inc. je přední společností v oblasti iontové péče o vlasy. Iontové péče proto, neboť vyvinula exkluzivní patentovanou iontovou technologii přirozených iontů, díky níž přirozené negativní ionty prospívají vlasům.

Bio Ionic vyvinul a patentoval komplex elektricky nabitých minerálů, které se nacházejí hluboko v zemi. Tento "Komplex přirozených iontů" přirozeně produkuje zdravé ionty a aplikuje je na vlasy. Tyto přírodní minerály a negativní ionty jsou jádrem a základem všech produktů Bio Ionic a umožňují hluboké ošetření vlasů a jejich hydrataci.

Ionty jsou vlastně atomy, které získali nebo ztratili elektron a díky tomu jsou nabity energií. Pozitivní ionty (kationty) ztratili elektron a považují se za nezdravé. Nacházejí se v prachu, kouři a dalších toxických látkách. Negativní (zdravé) ionty (anionty) získali elektron a do velké míry přispívají k tělesné rovnováze, energii a celkovému zdraví. Přirozené zdravé ionty, známé i jako “vzdušní vitamíny”, vznikají při přírodních jevech, jako je blesk, vlnobití, vodopády, jako i při působení kosmických paprsků, nebo díky minerálům zemské kůry.

Přirozené negativní ionty, známé i jako „vzdušné vitamíny“, vznikají při přírodních jevech, jako jsou blesky, vlnobití či vodopády, stejně jako i během působení kosmických paprsků či minerálů zemské kůry. Oblasti proslulé svým klidem a svěžestí vzduchu jsou doslova „nabité“ miliardami negativních iontů.

Proto se také po bouřce cítíme vzpruženi a osvěženi, a proto jsme také tak čilí a klidní, když stojíme u kaskád vodopádu. Nezávislé studie poukazují na to, že negativní ionty mohou také zmírnit únavu očí, svalové napětí a tělesnou únavu. Zvyšují také účinek relaxace a podporují jasné myšlení.

Po letech intenzivního výzkumu bylo zjištěno, že půda v dané oblasti obsahuje vysokou koncentraci minerálů, které přirozeně uvolňují negativní ionty – a to byl objev, který znovu potvrdil mocné působení negativních iontů na lidský život. Japonská společnost Create Co., Ltd. poté prováděla další výzkum, díky kterému vyvinula technologii pro různé výrobky s aplikací iontů, včetně Bio Ionic - profesionální péče o vlasy.

 

Bio Ionic PowerLight Pro Dryer 1875W                Bio Ionic One Pass Black 25 mm       

 

Bio Ionic GoldPro Travel Dryer

Více z této kategorie: « Oleje do vlasů Péče o vlasy »