Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 42
4. květen 2016 Vlasy

Kaviár jako elixír mládí pro vaše vlasy

Kaviár byl odjakživa spojován s luxusem a bohatstvím. Dlouhá léta však nikdo netušil o jeho neuvěřitelných účincích v oblasti krásy. Vyzkoušejte jeho mimořádnou účinnost a posuňte hodinové ručičky nazpět. Vaše vlasy vás za to budou milovat!

 

Jako mateřské mléko

Složení kaviáru se stalo objektem zájmu vědců teprve v polovině minulého století. O to neuvěřitelnější byly výsledky jejich studií. Extrakt z kaviáru je jedna z vůbec nejvýživnějších látek, kterou lze pečovat o naše vlasy a pokožku. Účinnost živin obsažených v kaviáru je vědci dokonce často přirovnávána k mateřskému mléku. Aminokyseliny, fosfolipidy a stopové prvky, které jsou v kaviáru obsažené v extrémním množství, napomáhají urychlovat enzymatické reakce a tím obnovují sílu, vitalitu, lesk a pružnost vašich vlasů. Jedinečný komplex proteinů obsažený v kaviáru navíc zpomaluje proces stárnutí díky schopnosti chránit kolagen v naší pokožce a zároveň napomáhá tvorbě kolagenu nového.

Nechte se hýčkat péčí s obsahem kaviáru

Dopřejte svým vlasům a vlasové pokožce revitalizační účinky kaviáru a vyzkoušejte vybrané přípravky ve formě speciální kúry nebo vlasové péče pro každodenní použití pro obnovu mladistvé krásy vašich vlasů.

Rodina produktů Caviar Anti-Aging od luxusní vlasové kosmetiky Alterna obsahuje jedinečný komplex látek, který kombinuje výtažek z kaviáru s antioxidačním vitamínem C a regenerujícími cytokiny a společně se směsí vzácných podmořských rostlin poskytuje vlasům dokonalou hydrataci a výživu a dodává jim měkkost, pružnost a mladistvý vzhled. Přípravky tak bojují proti stárnutí vlasů již na buněčné úrovni, a tím chrání proti všem třem druhům stárnutí: přirozenému, způsobenému chemií i okolním prostředím.

Tuto jedinečnou kombinaci látek obsahuje hned několik produktových řad Caviar Anti-Aging: od intenzivně hydratující řady pro suché a křehké vlasy, přes péče pro objem jemných vlasů, proti vypadávání vlasů a péče pro blond vlasy až po řadu vlasového stylingu.

 

INTENZIVNĚ HYDRATUJÍCÍ ŘADA PRO SUCHÉ A KŘEHKÉ VLASY

 

image005image007image009image003

 

ŘADA PRO OKAMŽITOU REGENERACI POŽKOZENÝCH VLASŮ

 

image011image013image015image017

  

 

Také luxusní vlasová péče Kérastaste Chronologiste hledala inspiraci v kaviáru pro jeho mimořádnou strukturu a revitalizační účinky. Vytvořila tak životodárnou vlasovou péči, která navrací vlasům jejich původní pravou krásu. Společně s přípravkem Chronologiste navíc přinesla do vybraných partnerských kadeřnických salónů Kérastase personalizovaný obřad, který i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi poskytne chvíle skutečné relaxace.

Obřad v salónu trvá přibližně 30 minut a skládá se z vlasové diagnostiky, masáže vhodnou šamponovou lázní a nanesení hedvábné krémové masky Chronologiste, smíchané během obřadu s mimetickými kaviárovými perlami Perles Chronologiste pro hloubkovou rekonstrukci, výživu vlasového vlákna a obnovení intenzivního lesku, hebkosti a mladistvé krásy vlasů. Obřad je zakončen relaxační masáží krku a šíje pro dokonalý smyslový zážitek.

Pro nejlepší výsledky kombinujte s přípravky řady Chronologiste pro každodenní použití. Řada obsahuje revitalizační šamponovou lázeň, masku, peelingovou péči a úžasný parfemovaný olej pro důmyslnou krásu vašich vlasů, do kterého se zamilujete už při prvním použití.

 

REVITALIZAČNÍ ŘADA KÉRASTASE CHRONOLOGISTE

 

image021image023image027image025