10. říjen 2016 Vlasy

Ikoo kartáče na vlasy – Your Hair Will love It

IKOO

Pro zdravý vzhled vašich vlasů není důležitý pouze šampon a kondicionér. Zapomínat byste neměli ani na hřebeny nebo kartáče. Dopřejte proto své vlasové pokožce tu nejlepší péči a vyzkoušejte německé kartáče IKOO, které jsou geniálně ovlivněny tradiční čínskou medicínou pro snadné česání, rozčesávání a pro luxusní masáž pokožky hlavy.

V čem jsou kartáče IKOO výjimečné?
Tradiční metody asijské medicíny, která harmonizuje ducha již několik tisíc let, daly za vznik nadčasovým kartáčům s ergonomickým tvarem, díky kterému sednou perfektně do ruky a ideálně kopírují pokožku hlavy tak, že není zatížena nerovnoměrným tlakem. Navíc jí dopřávají luxusní masáž, jež napomáhá lepší cirkulace krve a živin v těle. Tím je stimulován nervový systém a odplavován stres.

Šachovnicově rozestavěné štětiny při česání stimulují reflexní body na hlavě – energetické dráhy, kterými proudí životní energie - z česání se tak stává luxusní wellness zážitek, který je balzámem pro duši.

05 ikoo pocket black metallic oyster03 ikoo pocket white metallic cherry01 ikoo white metallic soleil02 ikoo black metallic pacific

Kartáče kombinují užitečnost s potěšením a design s funkčností. Jsou dostupné v několika barevných provedeních a vybrat si můžete z řady Homme nebo Pocket. Kartáče z řady Pocket se hodí i na cesty díky svému uzavíratelnému provedení. Kartáče IKOO prostě budete milovat!