Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 466
7. květen 2019 Vlasy

Hřebeny IKOO

Ikoo je mladá a inovativní značka s jedinečnou filozofií. Jejím cílem je ohromit svět vynikajícími produkty a nabídnout luxus dostupný pro každého. Kartáče Ikoo jsou prvním produktem, který uvedla na trh a stále se drží na vrcholu oblíbenosti. 

Jedinečnost kartáčů spočívá v tom, že byly vyvinuty dle tradiční čínské medicíny: štětiny jsou uspořádané do šachovnice, kombinace dlouhých a krátkých štětin, z čistě přírodních materiálů, sestaveny bez slepování, 100% vegan, mnoho různých barev a stylů. Svým tvarem poskytují dokonalou masáž pokožky hlavy, která zbavuje stresu a napětí. Stimuluje cirkulaci krve v pokožce a podporuje tak zásobování vlasových kořínků živinami. Díky svému ergonomickému tvaru Ikoo perfektně padne do ruky a pamatuje na snadné použití pro praváky i leváky. Společnost díky svému týmu a inovacím stále roste a získává si stále větší pozornost. Pocit luxusu z dokonalého vzhledu a provedení kartáče umocňuje krásná kovová krabička!

 

Rozčesávání vlasů může být pěkná otrava, obzvlášť těch hodně dlouhých. My vám ale nabízíme jen ty nejkvalitnější kartáče a hřebeny, které vlasy rozčešou, a přitom netahají.  Máme pro vás klasické hřebeny rozčesávací, tupírovací i melírovací i kartáče na vyfoukávání vlasů - vaše koupelna se může vmžiku proměnit v kadeřnický salón.

 

Ikoo Pocket Classic Černý

 

 

Ikoo Pocket Metallic Bílo-tyrkysový

Ikoo Pocket Classic Bílý