Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 97
21. duben 2017 Vlasy

Hledáte módní panské účesy pro rok 2017?

Co se trendů v roce 2017 týká, nesmíme opomenout ani pánskou část osazenstva. Jaro je v plném proudu a k tomu patří samozřejmě i nový sestřih, abyste zůstali, jak se říká „in“.

vlasy1

  Pánové, chystáte se změnit svůj účes? Muži u svého účesu vydrží rozhodně déle než ženy, přesto je občas dobré zamyslet se nad změnou.
Minulý rok pánské účesy prošly velkou změnou v oblasti trendů. Číslo jedna je střídání délek vlasů a vyholování, dokonce mnoho mužů podstoupilo radikální barvení svých vlasů a v neposlední řadě tady máme také culíky, které si ihned muži s delšími vlasy oblíbili.
Dobrá zpráva pro ty, kteří nosí kombinaci vyholených stran a dlouhých vlasů v oblasti temene. Tento účes bude pořád aktuální i tento rok a tak se nemusíte bát, že budete muset podstoupit radikální změnu účesu.

gfdg

  Aby Váš účes vypadal i po dlouhém dnu jak kdyby byl právě vytvořený, doporučujeme použít REDKEN FOR MEN STAND TOUGH GEL, což je extra silný gel pro muže se silnou fixací pro pevné a lesklé účesy obsahuje iontové vazby a zajistí maximální držení účesu. Nebo REDKEN FOR MEN MANEUVER WAX, pánský vlasový vosk zajišťuje střední fixaci a matný efekt pro nepoddajné vlasy. Oba výrobky najdete v našem internetovém obchodě.