27. leden 2017 Vlasy

Extra silná fixace s Redken Forceful 23

redken

Proč má naprostá většina žen ve své kosmetické sbírce lak na vlasy? A proč by si ho měly zbylé ženy okamžitě dokoupit? Protože funguje! Skvělým důkazem mohou být módní mola a přehlídky s modelkami, které mají účes upravený právě lakem. A na slepené pramínky vlasů nebo ne příliš příjemný odér zapomeňte. Nové laky vám již tyto problémy nezpůsobí.

K čemu je lak dobrý
Při použití kvalitního laku na vlasy dosáhnete skvělých stylingových výsledků ihned, a to v několika ohledech. Prvním pozitivem je, že s ním vlasy skvěle zafixujete a zároveň se vašemu účesu dostane pevnosti a struktury. Ten se pak snadněji upravuje a vy tak lehce dostanete očekávaný tvar. V neposlední řadě je třeba zmínit, že nic nedodá vašim vlasům tak rychlý a okamžitý objem jako lak, který každý jednotlivý vlas obalí určitou vrstvou.

R1R2

Jak používat lak na vlasy
Na rozdíl od tužidel nebo tvarovacích vosků, které se nanášejí ihned na mokré vlasy, je před aplikací důležité důkladné vysušení vlasů. Mokrým nebo jen vlhkým vlasům se s lakem vyhněte. Lak ideálně nanášejte 25-30 cm od hlavy. Dodržením správné vzdálenosti zvýšíte účinnost laku a dokážete s ním hotové zázraky. Lak neaplikujte pouze na horní vrstvu, ale zaměřte se i na oblast pramenů.

Redken Forceful 23
Všem, kteří touží po přesném a dlouhotrvajícím účesu a přitom po lehkých a nezatížených vlasech, doporučujeme stylingový lak na vlasy Forceful 23 od značky Redken. Tento extrasilný sprej pro koketnou úpravu chrání 24 hodin před vlhkostí a zaručuje maximální fixaci, díky které budou vlasy stále držet své místo a vydrží tak prakticky až do dalšího umytí.

3474636335886

Při nákupu v našem e-shopu www.artofbeauty.cz navíc získáte tento lak v 75ml balení jako dárek ke každému nákupu značky Redken nad 500 Kč a tím toto praktické balení můžete nosit stále u sebe.