Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 97
27. červen 2017 Vlasy

Elektrizující vlasy: Problém, který se dá jednoduše vyřešit

Rozlítané elektrizující vlasy jistě známe všechny. Někdy nás elektrizující vlasy postihují dokonce dlouhodobě, což už začíná být opravdu nepříjemné.

Vlasy 12

První krok je pořídit si kvalitní kartáč na vlasy, protože například plastový hřeben obecně velmi podporuje elektrizující vlasy. Kvalitní společník je z keramiky nebo ze dřeva. Doporučujeme bambusový kartáč Agave Bamboo, který má nano-iontové částice a ty vlasům zajišťují hydrataci, lesk a antistatický efekt, díky kterému nebudou vlasy nepříjemně poletovat.

hřebennn

Nezapomínejte na kondicionér! Čím hydratovanější máme vlasy, tím méně budou elektrizovat. Proto pokud zvýšíte dávku kondicionéru budete brzy překvapené, jak rychle dávají vaše vlasy sbohem elektrizování. Bio Ionic Agave Smoothing Conditioner uzdravuje, vyživuje a regeneruje vlasy, takže jsou lesklé a hladké.874822002128

Pokud se Vám stane, že potřebujete rychlou a účinnou záchranu, tak sáhněte po laku na vlasy. Nastříkejte si trochu laku do dlaní a rychle zahlaďte vlasy, které nejsou na svém místě. Alterna Caviar Anti–Aging Working Hairspray je ultra suchý lak, který vlasy nezatěžuje, neslepuje a lze snadno vyčesat. Nabízí kontrolu, lehký styling a ochranu před vzdušnou vlhkostí. Můžete fixovat, lakovat, tepelně zpracovávat a znova a znova přetvářet.

alterna caviar anti aging lak na vlasy pro zeny 250 ml 128002

A to nejdůležitější…

Pít, pít a zase pít! Voda je základ všeho, často se nám ale tento fakt daří přehlížet. Když nepijeme, tělo, pokožka a vlasy jsou vysušené. Proto si přidejte každý den alespoň o sklenici navíc, pro jistotu.  :-)