Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
2. listopad 2017 Vlasy

Diamond Oil Glow Dry Blow Dry Shine Oil

Představujeme Vám novou řadu Diamond Oil Glow Dry od Redken. Růžová diamantová sada obsahuje čtveřici produktů, které Vám pomohou docílit dokonalé foukané jako od kadeřníka i v pohodlí Vašeho domova. Vlasový peeling, šampon, kondicionér a olej dodají Vašim vlasům sílu, urychlí vysoušení vlasů a navíc se Vaše vlasy budou krásně, téměř diamantově, lesknout.

článek 10 glowdry

 

Vlasový peeling s lehkým gelovým složením obsahuje exfoliační částečky z arganových skořápek, které ještě před mytím odstraní odumřelé kožní buňky z povrchu vlasů. Tento inovativní krok zajistí, že vlasová pokožka bude oživená a bude lépe vstřebávat následnou péči. Po něžné masáži vlasové pokožky peelingem vyzkoušejte šampon z diamantové řady. Je vhodný pro všechny typy vlasů stejně jako ostatní produkty a Vaše vlasy umyje, aniž by je zatížil. Následně dopřejte vlasům výživu v podobě lehkého Diamond Glow Dry kondicionéru. Usnadní rozčesávání, vyživí vlasy do hloubky a dodá jim hebkost a měkkost. Naším oblíbencem v ART OF BEAUTY a zároveň produktem měsíce října se stal poslední produkt růžové řady Redken Diamond Oil Glow Dry vlasový olej.

 

yzf4jpv0ltcgn29sq4m6

 

Olej obsahuje speciální složku Phenyl-Trimethicone, která funguje jako zrcadlo. Odráží paprsky světla a Vaše vlasy díky ní získají zrcadlový až diamantový lesk. Revoluční vlasový olej hloubkově vyživuje poškozené části vlasu a přináší jim hebkost. Má velmi jemné složení, takže vlasy vůbec nezatěžuje a je tedy vhodný pro všechny typy vlasů. Působí jako ochrana před teplem a chrání vlasy během fénování, žehlení či kulmování. Navíc urychluje vysoušení a krátí tak čas potřebný k fénování Vaší hřívy. Olejíček aplikujte na vlhké vlasy po vysušení ručníkem, před fénováním nebo na suché vlasy pro extra lesk.

 

884486240309DiamondOilGlowDry

 

Nás tento produkt nadchnul, a proto mu dáváme palec nahoru! Vyzkoušejte ho také a nebudete litovat!