Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
1. listopad 2017 Vlasy

BEST OF BEAUTY AWARD 2017

článek obrázek bestofbeauty

 

Již každoročně časopis Allure pořádá soutěž Best of Beauty, která hodnotí kosmetické produkty. Redaktoři testují tisíce produktů, hodnotí studie a nezávislý výzkum a konzultují s dermatology a vizážisty. Mezi 41 nejlepších se zaslouženě zařadil produkt Alterna CC Cream, který naprosto milujeme!

 

článek obrázek cc

 

Alterna Caviar Styling 10 v 1 je vlasový produkt, obsahující cenné komplexy látek, čímž poskytuje komplexní péči pro vlasy. Caviar CC Cream nabízí péči i styling a v jednom snadném kroku se postará o 10 věcí:

1. Vlasy hydratuje
2. dodává jim lesk
3. vyhlazuje
4. zjemňuje
5. působí proti lámavosti
6. chrání vlasy při tepelném stylingu
7. má lehce tužící účinek
8. nabízí UV ochranu
9. usnadňuje úpravu
10. vlasy posiluje

Může být použit samostatně, nebo jako základ pro vrstvení jiných stylingových produktů. Alterna Caviar Styling neobsahuje parabeny, gluten, sulfáty, ftaláty ani jiné syntetické látky. Kromě toho, že dokonale funguje, má také čistou a zároveň výraznou vůni, díky které vaše vlasy voní, jako byste je právě umyli.

článek obrázek ccextra

Aby výběr nebyl jednoduchý, tak je CC krém nyní v nové verzi s extra pevným tužením. Podobně jako originální Caviar CC Cream, i CC Cream Extra Hold nabízí v jediném kroku 10 různých účinků, ale s účinnější stylingovou funkcí navíc.