Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 97
21. červen 2017 Vlasy

Bamboo Smooth Straight AM/PM

Denní a noční systém zabraňující krepacení

 

Anti Frizz BAmboo

Tento produkt rozhodně stojí za zmínění! Bamboo Smooth Straight zkrotí i ty nejkrepatější neposlušné prameny dvoufázovým systémem péče Anti-Frizz Daytime/Overnight Systém, díky kterému vám hladké, jemné vyfoukání vydrží až 72 hodin! Noční uhlazující emulze vaše vlasy dokonale uhladí, zatímco spíte. Denní krém před vyfoukáním hladkost dokonale uzamkne.

Pro koho je určený?

Ideální pro kudrnaté, nepoddajné a krepaté vlasy, které hledají dlouhotrvající řešení.

VEČER ZAČNETE S: Overnight Smoothing Treatment

Začněte s péčí o vlasy už ve spánku s novým, regenerujícím nočním ošetřením. Složení s bambuckým máslem a ošetřujícími bílkovinami, které se okamžitě vstřebává, vlasy vyživuje a zanechává je viditelně zářivější, hladší a měkké na dotek. Připravuje vlasy na ranní úpravu.

APLIKUJTE NA SUCHÉ VLASY PŘED SPANÍM. Naneste přípravek do dlaní a rovnoměrně jej vetřete do vlasů od kořínků po konečky. Zaměřte se na konečky, kde se vlasy krepatí nejvíce. Množství produktu zvyšte nebo snižte v závislosti na délce a síle vlasů. Ráno vlasy umyjte a ošetřete a poté pokračujte s ranním krémem Blowout Balm, který usnadní styling a zapečetí hladkost vlasů.

 

RÁNO POKRAČUJTE S: Daytime Smoothing Blowout Balm

Zapečeťte hladkost a ochranu před vlhkem do vlasů tímto teplem aktivovaným krémem pro vyfoukání. Usnadňuje uhlazení vlasové kutikuly pomocí pryskyřic, které vytváří ochrannou bariéru, která udržuje hydrataci uvnitř vlasů a chrání je před krepacením a vzdušnou vlhkostí. Klinická studie prokázala snížení lámání vlasů o 88 % a ochranu před tepelným stylingem až do teploty 450 °F / 232 °C.

APLIKUJTE RÁNO NA UMYTÉ, RUČNÍKEM VYSUŠENÉ VLASY. Naneste malé množství přípravku a vpracujte ho do vlasů od konečků ke kořínkům. Množství produktu zvyšte nebo snižte v závislosti na délce a síle vlasů. Vyfoukejte vlasy po jednotlivých sekcích a po vyfoukání vlasy přežehlete, čímž hladký vzhled zapečetíte. 

                                                 873509025375 T1873509025368 T1