Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 330
22. leden 2018 Vlasy

Alterna. Luxus, který si zamilujete

Luxusní vlasová kosmetika Alterna byla založena v roce 1997 v americkém Bevrerly Hills s vizí vyrábět kvalitní vlasovou kosmetiku. Produkty od Alterny jsou vyrobeny z vysoce kvalitních přírodních složek jako je extrakt z kaviáru, rostlinného oleje a nebo z lanýžového oleje, které vlasy nezatěžují a dodávají jim maximální péči a výživu. Produkty neobsahují žádné syntetické látky, jako jsou silikony nebo parabeny. My jsme pro Vás vybrali 3 produkty, které máme osobně vyzkoušené.

Pokud trpíte krepatými a nepoddajnými i vlasy vyzkoušejte Omega+ Nourishing Oil, který obsahuje vysoce koncentrovanou dávku Omega-3 a C22 mastných kyselin, které vlasy vyživí a zregenerují do hloubky. Vlasy budou již po prvním použití hluboce hydratované, jemné a hebké.

 

salonpro caviar omega nourishing oil

 

 

Jestli jsou vaše vlasy hrubé, suché a polámané určitě vyzkoušejte Moisture Intense Oil Créme, který působí jako intenzivní kondicionér. Proniká hluboko do vlasů a hydratuje i ty nejsušší a nejhrubší typy vlasů. Poskytuje stejnou míru hydratace jako hydratační maska, ale můžete jej požívat při každém mytí, stejně jako běžný kondicionér. Moisture Intense Oil Creme uhlazuje otevřené kutikuly suchých vlasových vláken a navrací jim jejich hydrataci.

 

873509024859 400x400

 

Jestli toužíte mít dlouhé a zdravé vlasy použijte Lengthening Hair and Scalp Elixir, který vyživuje vlasy a vlasovou pokožku, čímž maximalizuje potenciální délku vlasů. Zdravé dlouhé vlasy už nemusí být pouze sen!

 

 

lenght