Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 330
28. červen 2018 Tělo

Péče po opalování

45322 910fbdeade

O pokožku je třeba pečovat nejen během opalování, ale i po opalování.
Pobyt na slunci je bezesporu zdraví prospěšný, nesmíme však zapomenout na to, že sluneční paprsky mohou pokožce také uškodit. UV záření způsobuje předčasné stárnutí pokožky, vysušuje ji a důsledkem může být zarudnutí kůže, která pálí a na dotyk je citlivá a bolestivá. Ani pokud nepociťujete po slunění podobné obtíže, neměli byste zapomínat na důkladnou hydrataci a také na peeling.

La Roche-Posay Posthelios Gel 200ml
Unikátní reparační koncentrovaná gelová péče La Roche-Posay Posthélios okamžitě zklidňuje podrážděnou pokožku po opalování. Díky svým aktivním látkám velmi účinně zamezuje bolestivému pálení, horkosti a začervenání.
Posthélios zanechá vaši pokožku jemnou, zklidněnou, hloubkově regenerovanou, hydratovanou a dodá jí tolik potřebnou výživu. Gel La Roche-Posay je obohacen o látky doplňující lipidy, které regenerují ochrannou bariéru pokožky. Má svěží, gelovou texturu, která se nelepí, snadno aplikuje a rychle se vstřebává.
Gel La Roche-Posay Posthélios neobsahuje parabeny a nezanechává mastnou stopu. Dopřejte své pokožce po slunění dokonalou péči, zklidnění a ochlazení!

3433422407909 t1 400x400

LA ROCHE-POSAY POSTHELIOS
Pro podrážděnou a vysušenou pokožku po opalování
Zklidňující gelová péče Posthelios s termální vodou z La Roche-Posay je vhodná pro podrážděnou a vysušenou pokožku po sluneční expozici. Gel se snadno aplikuje a rychle se vstřebává. Obsahuje 10% koncentrace relipidačních látek, které zbavují pokožkou pocitu horka a spálení. Kůže je po aplikaci vyživená a hydratovaná.

3337872413513 t1 400x400