13. leden 2020 Tělo

Dopřejte si koupel

Dopřejte si koupel, která o vás pečuje a hýčkejte se od hlavy až k patě!

vana a svíčky

Po dlouhém pracovním dni je člověk unavený a pomalu nemyslí na nic jiného než na skutečnost, kdy už konečně zalehne do postele. Ovšem proč se neuvolnit a nenechat své svaly na chvíli odpočinout v napuštěné vaně, která se o vás bude starat relativně sama? Mycí oleje slouží k tomu, aby vaši pokožku zklidnily a zároveň i zbavily nečistot. Co z toho vyplívá? Naprosto se budete moci odevzdat pocitu pohody a klidu s vědomím, že je o vás postaráno.

 

                                 La Roche Posay Lipikar Huile de Bain 200 ml               La Roche-Posay Lipikar mycí olej proti podráždění 750 ml

La Roche Posay Lipikar Huile de Bain 200 mlLa Roche Posay Lipikar zvláčňující relipidační mycí olej proti podráždění 750 ml

 

Také se často můžete setkat, že vám nějaké produkty určené k mytí, nesedí. Tímto je myšleno například vyrážka, s kterou mají problémy alergici. Radši často sáhnou po kosmetice nebo produktech, které již mají vyzkoušené, a když narazí na nový produkt, radši se k němu obrací zády. Jistě, pokud vám produkty sedí a nemáte proč je měnit, nemusíte se ohlížet po jiných, ale pokud stále zvažujete, že byste třeba zkusili něco nového, neváhejte se podívat do naší nabídky sprchových gelů a olejů pro citlivou pokožku.

 

                   La Roche-Posay Lipikar Gel Lavant 400 ml              La Roche-Posay Lipikar Gel Lavant, 750ml

 

La Roche Posay Lipikar Gel Lavant 400ml               La Roche Posay Lipikar Gel Lavant 750ml

 

La Roche Posay Lipikar Syndet krémový sprchový gel proti podráždění 200 ml

 

La Roche Posay Lipikar Syndet krémový sprchový gel proti podráždění 200 ml

Více z této kategorie: « Péče o ruce Redukce strií »