Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 97
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 92
Jaro je tady a s ním přicházejí i nové trendy. To, že se důkladně staráte o svůj obličej, vlasy a šatník, ještě neznamená, že máte splněno! Nezapomeňte také na své nehty a ruce! Krásné a upravené nehty jsou zpravidla prvním, čeho si vaše okolí všimne a nechcete přeci své ruce schovávat v kapsách. Už dávno nejsou v kurzu umělé a nekonečné „drápy“. Světu opět vládne přírodní vzhled a barevnost. Proto se odvažte a nebojte se pořádně vybarvit.Máme pro tebe malé tipy pro krásné nehty. Letošní jaro to rozhodně nebude nuda!
V zimě je pokožka rukou namáhána více než je obvyklé. Časté střídání teplot, mráz a suchý vzduch přispívají k vysušování pokožky nejen na rukou, proto je dobré věnovat trochu času správné péči.
La Roche-Posay vyvinulo řadu Lipikar už před 25 lety. Je určena k péči o citlivou suchou či velmi suchou pokožku nebo pro péči o pokožku se sklony k atopickému ekzému. Přípravky jsou složeny z pečlivě vybraných ingrediencí a výsledné kompozice složení jsou hypoalergenní a vhodné nejen pro citlivou pleť dospělých, ale i pro děti a miminka.
Vrátili jste se od moře krásně opálení, ale máte strach, že za pár dní úplně vyblednete? Tak právě pro Vás tu máme 4 zaručené tipy, jak si uchovat luxusní opálení co možná nejdéle.
Nepoužíváte příliš mnoho šamponu, kondicionéru, sprchového gelu, nebo naopak zbytečně málo opalovacího krému? Pokud chcete, aby kosmetické produkty plnily svojí funkci na 100 % nesmíte podceňovat správné množství.
Kůže novorozence je velmi tenká, jemná a obsahuje až o 80 % víc vody než kůže starších dětí a dospělých. Je vláčnější a měkčí.
Pocení je přirozeným procesem, jak se naše tělo ochlazuje. Společnost ale nadměrné pocení netoleruje, a proto lidé používají antiperspiranty a deodoranty. Pocení je přirozeným procesem, jak se naše tělo ochlazuje. Společnost ale nadměrné pocení netoleruje, a proto lidé používají antiperspiranty a deodoranty.
Je potřeba myslet na každou část vašeho těla a nenechat nic náhodě. Pozornost si zaslouží ruce, nohy, stejně tak jako obličej a vlasy.
Že sluneční paprsky mohou škodit naší pokožce, už slyšel snad každý z nás. A přes to 40 procent žen a až 70 procent mužů nepoužívá opalovací krémy.
Během 80. a 90. let upadl v Americe trend Barber Shopů a kadeřnictví určená výhradně pro muže byla vyměněna za salony pro ženy. Ale časy se mění a mužská síla je zpět.
Časy, kdy o sebe muži pečovali jen minimálně, jsou již dávno minulostí. Kosmetika už není pouze výsadou našich drahých poloviček. I pánové si chtějí v dnešní době připadat atraktivní a tráví nějaký ten čas před zrcadlem. Všem mužům bychom proto rádi představili skvělé produkty z řady VICHY Homme.
Aby byla vaše pleť dokonale zdravá po co nejdelší dobu, je potřeba ji pravidelně chránit, a to trojím způsobem. Základem je její čištění, hydratace a aktuálně především její ochrana před slunečním zářením. Jak se ale před UV zářením chránit co nejefektivněji?