Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
21. březen 2017 Pleť

Vyzkoušejte nové masky Pure Clay od L’Oréal

Na tuto chvíli jsme v ART OF BEAUTY netrpělivě čekali už od července, kdy byly masky Pure Clay oficiálně představeny na britském trhu. A už je to tady! Masky Pure Clay od L’Oréal dorazily do Čech.

instadetox

Hned po tom, co masky dorazily, jsme se na ně vrhli jak divá zvěř. Každý z nás chtěl konečně vyzkoušet trend multimasking, a tyto masky jsou pro něj přímo jak stvořené. Jedná se o trend, kdy na různé části obličeje nanesete různé masky. Většina z nás má totiž spíše smíšenou pleť. Tedy na tzv. T zóně, kde je pleť většinou mastná, potřebujeme jiné produkty než na tváře, kde je pleť spíše normální až suchá.

Po otevření luxusně vypadající skleněné dózy nás překvapila krásná vůně. Všechny tři masky mají příjemnou krémovou texturu, a díky tomu je nanášení úplná hračka. Takže se nemusíte bát, že zamažete celou koupelnu. Masky jsme nanesli na vyčištěnou pleť a nechali 15 minut zaschnout. Potom jsme je jednoduše umyli teplou vodou.

Černou Detox masku jsme nanesli na oblast kolem nosu, kde nás trápí černé tečky. Tato maska je totiž obohacena o aktivní uhlí, které působí jako magnet na nečistoty.3600523305957 T2

Na čelo a bradu jsme nanesli zelenou Purity masku. Purity maska je obohacená o výtažky eukalyptu a také slibuje očisťující účinky, ale je trochu jemnější než černá. Pokud tedy máte suchou pleť, doporučujeme spíše nanést zelenou masku rovnou na oblast kolem nosu.

3600523305964 T2

Na tváře jsme nanesli červenou exfoliační masku Glow. Maska má lehce zrnitou texturu, a díky tomu odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pokožky.

3600523305971 T2

A výsledek? Jsme naprosto nadšení! Naše pleť je krásně jemná, zmatněná, a i spousty černých teček ubylo. Nejvíce nadšení jsme z černé Detox masky, která opravdu důkladně čistí pleť, ale musíme Vám prozradit jednu malou nevýhodu této masky. Maska během 15 minut tak zaschla, že jsme nemohli hýbat obličejem. Takže doporučujeme používat doma o samotě, a ne v kanceláři, kde se hrozně chcete při pohledu na pomatlaný kolegy maskami smát.

A abychom Vás trošku namotivovali k vyzkoušení trendu multimasking, vytvořili jsme pro Vás speciální nabídku. Pouze u nás máte jedinečnou příležitost zakoupit všechny tři masky za zvýhodněnou cenu 699 Kč.