Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 97
11. červenec 2017 Pleť

NOVINKA - SLOW ÂGE

Zase jeden rok pryč. Každý z nich nám ale ubírá z mládí a krásy. Přitom právě tyhle dvě vlastnosti vládnou světem.

081

Zpomalit stárnutí si přeje snad každý z nás a právě proto za celou řadu Slow Age stojí myšlenka zpomalení životního stylu a tím i zpomalení stárnutí. Zdá se, že zpomalit je v dnešní zrychlené době čím dál větší problém. Žít rychleji ale neznamená žít lépe nebo kvalitněji. Základní podmínkou zpomalení života i stárnutí je dělat věci s klidem a nahradit kvantitu kvalitou.

Řada SLOW ÂGE obsahuje tři produkty

Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti

Denní péče cílí na viditelné projevy stárnutí pleti: od jemných linek po vrásky, tmavé skvrny, ztrátu pevnosti či hutnosti pleti. Pleť je okamžitě hydratovaná a chráněná. Den po dni urychluje obnovu buněk na povrchu pleti a napomáhá pleti se regenerovat. Hydratační bariéra pleti je posílená a oživená, pleť je rozjasněná a vypadá zdravě. Pro ochranu před UVA a UVB zářením má Slow Age SPF 25 a PPD 12.

vp50061 rec main

Denní krém proti stárnutí pleti

Denní krém pro normální až suchou pleť, který se od původní fluidní denní péče liší především bohatou, výživnou a komfortní texturou, která je ideální pro normální až suchou pleť. Je obohacena o nové aktivní látky: kyselinu hyaluronovou a glycerin, které mají za cíl zajistit optimální hydrataci pleti. Péče chrání a posiluje odolnost pleti vůči stárnutí (Bifidus a Baicalin) a zároveň koriguje jeho známky.

1714186328.rsc.cdn77.org

Oční péče zaměřená na zpomalení projevů stárnutí pleti v očním okolí

Oční okolí je jedinečné a mnohem citlivější než zbytek obličeje. Vyžaduje tedy speciální péči, která se mu maximálně přizpůsobí. Díky listům z gingko biloby zlepšuje kožní mikrocirkulaci a stimulaci lymfatického systému. Zároveň koriguje kruhy pod očima, ztrátu pevnosti, jemné vrásky a opuchlost (kofein). Díky krému budou oční kontury vyhlazené a projasněné.

3337875551922 t1