Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 92
15. červenec 2016 Pleť

Poznejte osvěžující sílu termálních vod

tv3

Zrozené před tisíci lety, několik tisíc metrů hluboko ve francouzských vulkánech, postupně obohacené o desítky vzácných minerálů a aktivních látek. Řeč je o pokladech přírody ve formě mineralizovaných termálních vod Vichy a La Roche-Posay.

 

Unikátnost těchto vod spočívá v jejich zrození. Každá z nich totiž vyvěrá z termálních pramenů ve stejnojmenných městech v srdci Francie, kde jsou dále ve vysokých koncentracích přidávány do každého produktu. Nejdůležitějším faktem ale je, že obohacené minerály a aktivní látky nejsou přidávány do vody uměle. Voda je získává během své cesty pod povrchem pod vysokým tlakem a při vysokých teplotách. 

3337871308612 T13433422403765 T1

S čím vám termální vody pomohou:

Termální vody jsou prodávány v lahvičkách s rozprašovačem. V teplých letních dnech přijde vhod chladivá sprška, kterou můžete díky praktickému balení nosit neustále u sebe. Navíc tím zanecháte vaši pleť skvěle hydratovanou.

 

Především termální voda La Roche-Posay je díky obsaženým minerálům a aktivním látkám vhodná pro citlivou a problematickou pleť. Pokud vás trápí akné, sluncem spálená nebo jinak podrážděná pokožka, termální voda ideálně napomůže hojivému účinku.

 

Termální voda Vichy, díky které se tato značka stala světovou jedničkou v dermokosmetice, je speciální především ve schopnosti stimulovat činnost volných radikálů a přirozeně tím podporuje obranné mechanismy a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti.

 

 

Celý tým ART OF BEAUTY termální vody používá pro osvěžení a můžeme je jen doporučit!

3433422407688 T13