Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 489
19. červen 2019 Pleť

Pleťové masky

Pleťové masky se řadí mezi další produkty v oblasti pečující kosmetiky. V dnešní době se již nepředpokládá, že není žena či dívka, co by alespoň jednou nějakou tu masku nevyzkoušela.

Ovšem masky se neřadí do každodenní péče o pleť na rozdíl od pleťových krémů či micelárních a čistících vod. Jsou považovány spíše jako doplněk k pravidelné kosmetické péči, jenž si dopřejete jednou až dvakrát týdně.
Hlavním účelem těchto masek je pokožku pleti hydratovat, osvěžovat, zklidňovat či rozjasnit. A však samozřejmě záleží, jakou masku zvolíte, neboť některé pleť dobře prokrví, vypnout, vyhladí či vyčistí a vyživí. Jejich největší výhodou je fakt, že jejich účinek je vidět hned po dokončení jejich aplikace. Proto ji např. můžeme ve filmů, seriálů, a v dnešní době sociálních sítí, i ve videích vidět používat hlavně vždy před důležitou událostí, kdy každá žena chce vypadat úchvatně.

 

Pod tenkým nánosem pleťové masky se zvyšuje krevní mikrocirkulace, teplo podporuje látkovou výměnu mezi buňkami a tím dochází k lepšímu pronikání blahodárných látek do kůže. Abyste poznali účinky masky, je třeba ji používat opakovaně, jako to bývá skoro u všeho, protože co si budeme povídat, zázraky se nedějí. 

 

Důležité je tedy v první řadě vědět, jakou masku zvolit. Co vaší pleti chybí a co jí chcete dopřát. Standardní rozdělení masek je zcela jednoduché:

Čistící masky pomáhají řešit problémy znečištěné pleti a pleti trpících akné. Jejich cílem je především důkladné vyčištění pleti a stažení pórů.  

 Garnier Skin Naturals Pure Charcoal                                                 Garnier Pure - Samohřejivá maska

                                            

  

Hydratační masky  mají za cíl dodat pleti potřebné živiny a minerály, jejichž nedostatek způsobuje dehydrataci. Výsledkem použití hydratační masky by měla být výrazně jemnější a vláčná pleť. 

 Garnier Skin Naturals Moisture+Freshness                                                 Garnier Skin Naturals Moisture+Aqua Bomb

                                                

  

Liftingové masky  vyhlazují pleť, odstraňují z ní odumřelé buňky a zlepšují celkový obraz pleti. Redukují také vrásky a pomáhají tak eliminovat projevy přirozeného stárnutí pleti.

Garnier Fresh-Mix Tissue Mask  

  

Regenerační masky obsahují vysoký obsah vitamínů a minerálních látek. Jejich primárním cílem je dodání potřebných živin pleti, která delší dobu trpěla jejich chronickým nedostatkem.

Garnier Skin Naturals Fresh-Mix s vitamínem C                                                 Garnier Skin Active - Juicy peel mask