Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 466
4. březen 2019 Pleť

Jak správně aplikovat pleťovou masku aby fungovala?

Pleťová maska je intenzivní péče s okamžitými výsledky. Obličej hydratuje, čistí, vypíná a rozjasňuje. Každá s nás by ji z těchto důvodů měla sem tam požít. Poradíme Vám jak masku správně požívat, aby co nejlépe fungovala.

Čištění je důležité!

Účinné látky v masce se musí plně projevit, musejí snadno proniknout do pokožky. Z toho důvodu je čištění a odlíčení velmi důležité. Za tímto účelem můžeme použít mycí emulze nebo micelární vody, nezapomeňte po jejich použití pleť omýt a osušit (účinnost masky se zvýší po koupeli, teplá voda otvírá póry a použití masky je efektivnější).

Čas a relaxace!

Pokud víte, že za 30 minut máte být někde jinde, odložte aplikaci masky na později. Je důležité vyhradit si čas a povinnosti odsunout na později. Na tyto chvilky relaxace jsme si pro Vás připravili pár produktů, které Vám pomohou Vaší pleť udržet v perfektním stavu.

La Roche-Posay Micellar Reactive voda 200ml

Zbavuje pleť všech nečistot, odstraňuje i voděodolný make-up, zklidňuje podrážděnou pokožku, působí antioxidačně a zachovává fyziologickou rovnováhu pleti.

 

 

L'Oréal Paris Skin Expert Glow Mask 50ml

Obsahuje tři očisťující jíly kaolin, montmorillonit a marocký jíl s aktivním uhlím + 4ervená řasa. Působí jako magnet na nečistoty, odstraňuje odumřelé buňky, absorbuje nečistoty a maz, eliminuje nedokonalosti pleti.

 

L'Oréal Paris Skin Expert Purity Mask 50ml

Obsahuje tři očisťující jíly kaolin, montmorillonit a marocký jíl s aktivním uhlím + eukalyptus. 

  • Kaolin - vysoce účinný přírodní jíl, který absorbuje nečistoty a přebytečný maz

  • Montmorillonit - jíl,  bohatý  na  minerály,  známý  pro  eliminaci  nedokonalostí a schopností absorpce nečistot a eliminace zánětů

  • Marocký jíl - očišťující jíl s vysokou koncentrací minerálu pro rozjasnění pleti

 

Vichy Rozjasňující pleťová peelingová maska 2x6ml

Rozjasňující pleťová peelingová maska Peel Double Éclat od Vichy okamžitě působí pozitivně na pleť, která po aplikaci psůobí svěžeji a zářivěji. Textura pleti je vyhlazená. Pleť je hydratovaná a vláčná.

 

Vichy Čistící jílová maska 2x6ml

Formule bohatá na minerály obsahuje kaolin a bentonitový jíl, které pomáhají odstraňovat nadměrné množství mazu a nečistot. Složení je obohaceno o Mineralizující termální vodou z Vichy pocházející z francouzských vulkánů. Testováno na alergie. Bez parabenů. Testováno na citlivé pleti pod dermatologickou kontrolou.