Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 271
28. srpen 2018 Pleť

Péče o pleť na podzim? Začněte s ní už teď!

 

pece o plet uvodka

Slunečné letní dny se pomalu, ale jistě chýlí ke konci a nás brzy čeká podzim. Jenže ačkoliv naše pleť působila v teplých měsících díky velké dávce vitamínu D, který přijímala ze slunce, zdravě a rozjasněně, ve skutečnosti je z parného počasí, chlorované vody v bazénech a pobytu u moře pořádně vysušená. 

Bez dostatečné péče tak s příchodem chladného počasí získá nezdravou našedlou barvu a mohou se na ní dokonce objevit i drobné vrásky.

Bez hydratace se na podzim neobejdete

hydratace voda

Všechny tyto projevy bývají způsobeny nedostatečnou mírou hydratace, bez které pokožka ztrácí potřebnou pružnost, špatně se regeneruje, tvoří se na ní šupinky a celkově působí nezdravým dojmem. Tomu všemu lze však celkem snadno zabránit! Právě teď totiž nastává ten nejvyšší čas, kdy můžeme své unavené pleti navrátit tolik potřebnou vláhu. Jak? Řešení je velmi jednoduché. Z počátku totiž postačí pleť průběžně a hlavně pravidelně hydratovat kvalitními prostředky. „Slovo kvalitní, je potřeba zdůraznit," shodují se odborníci. A právě u nás, na webu ART OF BEAUTY, v sekci „hydratační péče“ (viz odkaz: https://www.artofbeauty.cz/eshop/plet/hydratacni-pece) naleznete mnoho k tomu určených výrobků od těch nejlepších světových značek jako je Vichy, La Roche-Posay, či Mixa, které vám tu nejlepší péči pomohou zajistit.

hydratacehydratace2

Čištění pleti je základ úspěchu

cisteni pleti

Základem hydratace však nejsou pouze speciální krémy, ale nesmíte zapomínat ani na správné čištění. Právě to by mělo být součástí každodenní péče, abyste pleť zbavili veškerých nečistot, potu a zrohovatělé vrstvy pokožky. K tomu vám perfektně poslouží například čistící micelární voda La Roche-Posay (https://www.artofbeauty.cz/la-roche-posay/la-roche-posay-effaclar-cistici-micelarni-voda-200ml) nebo osvěžující čistící gel pro všechny typy pleti Vichy Pureté Thermale (https://www.artofbeauty.cz/vichy/vichy-purete-thermale-gel-200ml). Čistící gel, či micelární vodu aplikujete na pleť pomocí vatového tampónu - ráno nebo večer a poté naneste hydratační krém.

cisteni

Jednou do týdne si dopřejte masku

Odborníci navíc doporučují pravidelnou aplikaci hydratační masky v domácím prostředí nebo využití služeb profesionálního kosmetického salónu. Tam vám pleť nejen, že hydratují, ale zároveň celkově ošetří, čímž dojde k jejímu rozjasnění. Nezapomínejte však ani na své rty, které ke zdravému vzhledu vaší tváře prostě patří. My v AOB jsme si zamilovali balzámy od značky EOS (https://www.artofbeauty.cz/results/p%C3%A9%C4%8De-o-rty/eos), které se díky své velikosti perfektně vejdou do každé kabelky nebo přihrádky v autě a s vašimi rty dokáží doslova zázraky.

rty