Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 466
31. říjen 2018 Pleť

Péče o oční okolí

Ve dvaceti hydratuje, ve třiceti vyživuje. O své oční okolí je nejlepší začít pečovat už kolem dvaceti let, protože stejně jako u ostatních zdravotních problémů je zde velmi důležitá prevence. Pleť v oblasti očního okolí neobsahuje téměř žádné mazové ani potní žlázy, proto je sušší a zranitelnější. Snadno ztrácí vodu a je náchylná k dehydrataci. To potom způsobuje, že se pokožka kolem očí začne ztenčovat, je mnohem citlivější a vznikají drobné vrásky. Když se totiž krevní mikrocirkulace zpomalí, vznikají tmavé kruhy a otoky. Nejčastěji za to může stres, nedostatek spánku, nezdravý jídelníček a nedodržování pitného režimu. Proto je třeba dbát na svojí životosprávu, pokud se chceme vyhnout aspoň z části těmto následkům. Co nezvládne zdravý (nebo alespoň zdravější) životní styl, doplní vhodný produkt.

La Roche-Posay Hydraphase Intense 15ml

Intenzivní hydratační péče La Roche-Posay pleť vyživuje, hydratuje a zbavuje kontury očí jemných vrásek. Přidaný kofein zbavuje okolí očí váčků a otoků.

 

 

Yves Saint Laurent Top Secrets Flash Touch Wake-up Eyecare

Flash Touch dodá okamžitě očím odpočatější vzhled a tredukuje otoky a kruhy pod očima.

 

 

La Roche-Posay Substiane oční 15ml

La Roche-Posay Substiane je vhodný po suchou a zralou pleť. Unikátní komplex pro podporu kožní substance. Bez parabenů.

 

 

L'Oréal Paris Age Specialist 15ml

Tento krém je zvlášť vyvinut pro ženy, které již dosáhly 55 let, a kterým chybí potřebná výživa pro jejich pleť. Pokožka je suchá a mohou se tvořit hluboké vrásky kolem očí, často doprovázeny tvorbou tmavých váčků pod nimi. Krém Paris Age Specialist obsahuje dvě základní složky, Adenosin a Kofein. Adenosin podporuje kolagenní sloučeniny v pleti, čímž účinně bojuje proti tvorbě vrásek a Kofein povzbuzuje mikrocirkulaci a přírodní odvodnění.