Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
10. duben 2017 Pleť

Není EOS jako EOS!

EOS je světově známá značka oblíbená i mezi hollywoodskými celebritami. Není tedy divu, že v poslední době zaplavili svět padělky těchto balzámů na rty. V tomto příspěvku bychom Vás rádi seznámili s balzámy EOS a jak poznáte, že jste si koupili nebezpečný padělek.

 

475467 10150299580559969 914606227 o

  Značka EOS – Evolution Of Smooth vznikla v roce 2008 v New Yorku v USA a během několika měsíců zaplavila celý svět. Tento balzám na rty patří mezi oblíbené kosmetické produkty takových hvězd jako je Miley Cyrus, Kim Kardashian, Nicole Scherzinger a mnoho dalších.
Balzámy jsou šetrné k životnímu prostředí, jsou vyrobeny ze 100 % přírodních složek, bez chemických látek a obsahují 95 % organických složek, což je nejvyšší level organické certifikace.

 Balzámy hloubkově hydratují, vyživují a chrání Vaše rty před vnějšími škodlivými vlivy. Jsou skvělou volbou pro suché a popraskané rty. Za nás Vám určitě můžeme doporučit používat tyto balzámy pod rtěnku. Vaše rty budou smyslně svůdné.

574963 10150163968474969 2033583137 n

A teď k té smutné části!
  V poslední době se na trhu objevilo mnoho padělků těchto balzámů. Balzámy se běžně prodávají kolem 150 Kč. Pro některé je tato částka za balzám na rty příliš vysoká, a proto začnou hledat na stránkách jako je Aukro a Ebay. Ke koupi balzámů doporučuje využívat zásadně autorizované obchody. (třeba nás) Příliš nízká cena je první věc, která Vás může upozornit na padělek. Pokud si balzám i přes to objednáte, bedlivě prozkoumejte obal balzámu.

  Pokud vedle sebe položíte padělek EOS a originál, hned na první pohled si můžete všimnout, že originální balení má sytější barvu. Problém může být i v názvu. Například originální EOS se jmenuje Pomegranate Raspberry, zatímco na padělkách se vyskytuje název Pomegranate.
Po otevření originálu se rozline překrásná vůně, zatímco při otevření padělku Vás překvapí nepříjemná, chemická a umělá vůně. Originál je uvnitř označený malinkatým číslem. To u padělku znovu postrádáme.

  Pokud se i přes všechny varovné signály rozhodnete falešný EOS vyzkoušet, rozhodně nečekejte příjemnou konzistenci, která se bude snadno roztírat po rtech. Falešné balzámy jsou většinou tuhé.


  A co je ten nejdůležitější rozdíl? Složení! U falešných EOSů rozhodně neočekávejte složení z přírodních látek. Mnoho žen dostalo po použití falešných balzámů velmi ošklivou alergickou reakci. Popisují cukání ve rtech, svědění, napuchnutí a otok kolem celých úst. Rozhodně Vám tyto problémy nestojí za těch pár ušetřených korun.

rash 

A co víc! Nyní si u nás můžete zakoupit 100 % originální balzámy EOS už od 114Kč!