Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 576
5. únor 2020 Pleť

Masážní válečky z minerálů

Všimli jste si této nové módy? Jako kdyby se se zázračnými válečky roztrhl pytel. Různé kamenné rollery letí sociálními sítěmi jako blesk. K čemu se používají a jak je správně používat se dozvíte v dnešním článku.

Tyto válečky jsou vyrobené z minerálů a mívají dva konce. První, ten širší, se používá na větší plochy obličeje, například tváře, a ten menší na oční kontury. Masáž tímto válečkem pomáhá stimulovat krevní oběh, snižuje otoky v obličeji, působí jako lymfatická drenáž a také slibuje antiaging efekt. Díky masáži se také lépe zapracuje krém nebo olej, který před použitím nanesete na pleť. 

masazni valecek1

 

Celá práce s válečkem by měla probíhat jednou, ideálně dvakrát denně. Pro antiaging efekt je důležitá večerní masáž. Odlíčíte se. Nanesete krém či olej, podle toho, na co jste zvyklá a rollujete. Menší stranou jedete od kořene nosu přes čelo nahoru. Následně projedete čelo – vždy od půlky směrem ven. Pak jemně pod očima a tváře, také směrem ven. Na závěr od brady po čelisti směrem k uším, a to také na obou stranách. Na váleček není potřeba vyvíjet velký tlak, i lehká masáž aktivuje pokožku.

Práce s válečkem před použitím se odvíjí podle typu minerálu, ze kterého je váš váleček vyroben. Pokud jste si vybrali Jadeit, není potřeba s ním dělat nic, jelikož je imunní proti všem energiím. Pokud si však vyberete minerál, jako je například achát, růženín nebo nějaký jiný, je potřeba minerál očistit a „nabít“. Roller dejte na 24 hodin do hrubozrnné mořské soli, která má za úkol z kamene odebrat všechnu předchozí negativní energii. Po vyčištění nechejte roller opět nabít aspoň 12 hodin na denním světle. Vynechejte však přímé slunce, protože by minerál mohl blednout.

Jestli jsou rollery zázračné to nevíme, ale své kouzlo rozhodně mají.

masazni valecek2  masazni valecek3

Více z této kategorie: « Péče o pleť v zimních měsících