23. září 2016 Pleť

La Roche-Posay Effaclar Duo [+] – pomocník v boji proti akné

effaclar

Hormonální nestabilita, špatné stravovací návyky, nesprávná nebo nedostatečná péče o pleť. To vše jsou příčiny jednoho z nejčastějších chronických onemocnění kůže – akné. Nevzhledné pupínky se podle lékařských studií vyskytují až u 85 % mladistvých do 25 let.

Akné vzniká především díky zúžení mazového kanálku, které zapříčiňuje jeho ucpání odumřelými kožními buňkami. Hromadící se kožní buňky a sekret mazových žláz dávají za vznik tzv. komeda, známé především jako černé tečky. Pokud komedo praskne, obsah se dostane do podkoží, kde způsobuje zánět.

Proti nepříjemný černým tečkám nebo zánětlivému akné doporučujeme bojovat s produkty značky La Roche-Posay:

Effaclar Duo [+]
Tato korekční a obnovující péče působí díky svým aktivním látkám proti stopám po akné a zároveň předchází jejich vzniku. Jizvičky na postižených místech mizí podstatně rychleji, stejně jako začervenání kůže a ucpané póry.

Effaclar Gel
Čistící pěnivý gel na obličej se svěží parfemací, který redukuje nadměrnou produkci séba a ozdravuje pleť, je vhodný jak pro odlíčení, tak i pro čištění obličeje. Pleť je po jeho používání méně mastná a snižuje se množství vzniklého akné.

3337872414084 T13337872411083 T1