Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 97
11. srpen 2017 Pleť

Krásná pleť během chvilky? Dopřejte ji peeling!

Kůže na těle se neustále obnovuje a staré vrstvy se odlupují. Často to ale nějakou tu dobu trvá a mezitím tyto šupinky zabraňují vytváření kůže nové.

Pleť je v průběhu tohoto procesu zašedlá a působí nezdravě. Proto je třeba jednou za čas udělat peeling na celém těle a především na obličeji. Peeling je takřka vhodný pro všechny typy pokožky především je velmi účinný při celkově unavené pokožce, nestejnoměrném zabarvení, sluncem mírně poškozené pleti, pigmentových skvrnách, jemných vráskách, akné či rozšířených pórech.

 

Vichy Idéalia Peeling 100 ml

Vaše pleť potřebuje energii, aby mohla držet krok s rychlým životním tempem. Noční peelingová péče Vichy Idéalia pomáhá obnovovat vzhled pleti a sjednocuje její odstín. Odstraňuje přebytek kožních buněk z povrchu pleti a pracuje zatímco spíte. Po probuzení je pleť krásnější, jasnější. Peeling je obohacený 4% kyselinu glykolovou a poskytuje pleti jemnou exfoliaci. Zároveň zlepšuje mdlý a nejednotný odstín pleti, nepravidelný povrch, vrásky a jemné linky.

b24ae82c9ae76a93fa210760826160e8

 

Vichy rozjasňující pleťová peelingová maska 2 x 6 ml

 Maska Vichy Mineral má dvojí peelingový účinek. Pomocí ovocných kyselin odstraňuje odumřelé pleťové buňky a jemné částečky horniny sopečného původu pleť šetrně, ale důkladně čistí mechanicky. Pleť po aplikaci působí svěžeji a zářivěji. Velkou výhodou je, že Vichy přišel s cestovním 6ml balením, takže si můžete za pár korun vyzkoušet, jestli Vám maska vyhovuje.

vichy mineral masks rozjasnujici pletova peelingova maska 2

Nezapomeňte, že s jednou pokožkou jste se narodili, a je jen a jen na vás, jak s ní naložíte. :)