Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 466
2. duben 2019 Pleť

Jarní make -up

I v tomto roce přicházejí nové aneb oprášené tipy a triky na jarní líčení. Určitě však neuděláte chybu, když zůstanete u přirozeních odstínů i líčení. Jak stoupají teploty a mění se počasí na teplejší, tak zároveň reaguje i naše pleť. S přibývajícími slunečními paprsky se mění také odstín pleti. To všechno si žádá i výměnu make-upu.

Jak vybrat make-up ?

Make-up na jaro by měl být lehký s tekutou, až vodní texturu, ale jakmile je nanesete uvidíte, jak skvělé jsou. Okamžitě splynou s pletí, sjednotí ji a rozjasní. Přitom jsou „neviditelné“ – působí, jako byste měla svoji pleť dokonalou a jako byste ani nalíčená nebyla.

Jaký odstín ?

Pleť na jaře začíná oproti zimě tmavnout. Ideální je proto mít dva make-upy – jeden světlejší a jeden tmavší. Samozřejmě od stejné značky a přesně ten samý typ. Díky tomu si tak skvěle můžete míchat potřebnou barvu podle toho, jak potřebujete. Na začátku jara budete začínat světlejším odstínem a pak postupně během léta budete stále více a více tmavšího přidávat.

 

Vichy Dermablend 3D Korekce 15 30ml

make      

 

Vichy Teint Idéal Krémový make-up 25 30ml

 

UV ochrana

Jakýkoliv nejenom jarní make-up by měl v ideálním případě obsahovat UV filtr. Protože je vědecky prokázáno, že jedním z největších vlivů na předčasné stárnutí jsou právě sluneční paprsky a tak je potřeba pleť chránit i přes den.

 

La Roche-Posay Toleriane Teint Krémový Make-Up 02 30ml